با وجود اینکه شیلنگ آب کارایی زیادی دارد، اهمیت زیادی به آن داده نمی شود و اغلب گوشه حیاط زیر آفتاب یا ته انباری بین وسایل دیگر قرار می گیرد. در صورتی که استفاده زیادی از شیلنگ نشود، به مرور زمان فرسوده و پوسیده می شود.

شیلنگ آب معمولی

از شیلنگ های آبیاری به منظور کاهش مصرف آبهای زیر زمینی و پیشبرد سیاست های صرفه جویی در مصرف آب، استفاده می‌شود. به شیلنگ هایی که آب را از منبع اصلی به نقاط مختلف باغ یا زمین کشاورزی منتقل می‌کند، شیلنگ آبیاری می‌گویند. حتما شما هم می خواهید شیلنگ ابیاری بخرید؛ پس پیشنهادات ویژه فروشگاه تهرانی مارکت را از دست ندهید.

در تهرانی مارکت مناسب ترین قیمت شیلنگ آب معمولی با تضمین کیفیت ارائه می شود.

تماس با تهرانی مارکت

شیلنگ آبیاری

انواع شیلنگ آبیاری

شیلنگ آبیاری خانگی

برای آبیاری باغچه و باغ های کوچک از شیلنگ های آبیاری خانگی استفاده می‌شود. این شیلنگ ها، آب را از یک منبع و تانکر به قسمت های مختلف می رسانند. هم چنین برای شستشوی حیاط و محیط های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت شیلنگ آب خانگی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. شیلنگ های آبیاری خانگی انوع مختلفی دارند که میتوان به شیلنگ آبیاری شفاف نخدار نیز اشاره کرد. برای مشاهده و سفارش این شیلنگ کلیک کنید.

شیلنگ آبیاری

از شیلنگ های آبیاری کشاورزی هم در باغ های بزرگ و هم در باغ های کوچک استفاده می‌شود. انواع شلنگ های آبیاری کشاورزی عبارت انداز:

  • شیلنگ آبیاری قطره ای
  • شیلنگ آبیاری لاستیکی
  • شیلنگ آبیاری خرطومی
  • شیلنگ لی فلت
  • شیلنگ آتش نشانی
  • شیلنگ آب شفاف نخدار

برای مشاهده انواع دیگر شیلنگ کشاورزی کلیک کنید


شیلنگ آبیاری کشاورزی

شیلنگ آب باغبانی

شیلنگ های آبیاری که برای باغبانی استفاده می‌شوند، باید شیلنگ های مقاوم با انعطاف پذیری بالایی باشند. مهم ترین تفاوت هایی که شیلنگ آب باغبانی با شیلنگ آب خانگی دارند، مقاومت بیشتر در برابر خراشیدگی و انعطاف پذیری بیشتر این شیلنگ ها است. شیلنگ آب لاستیکی این ویژگی ها را داراست. برای مشاهده و سفارش کلیک کنید.

ویژگی های شیلنگ آبیاری

  • انعطاف پذیری
  • مقاوم در برابر فشار
  • مقاوم در برابر نور آفتاب

قیمت شیلنگ آبیاری

معیارهای خرید شیلنگ آبیاری

قطعا مهم‌ترین نکته در انتخاب و استفاده از شلنگ، کنترل مصرف آب است. یکی از معیارهایی که برای خرید شیلنگ آبیاری باید دقت کنید این است که شیلنگ با بهترین و مرغوب ترین گرانول پی وی سی تولید شود، چون این مواد کمک می کند تا شیلنگ در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی را داشته باشد. فروشگاه تهرانی مارکت با گرد آوردن مجموعه‌ای از انواع شلنگ، امکان بررسی و خرید اینترنتی مطمئن و آسان را فراهم کرده است.

قیمت شیلنگ آبیاری

قیمت فروش شیلنگ آبیاری به موارد مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌توان به کیفیت و مرغوبیت، برند تولید کننده، طرح و اندازه، قطر شیلنگ و نوع خرید مصرف کننده اشاره کرد. شما می‌توانید با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا از قیمت روز شیلنگ آبیاری اطلاع پیدا کنید و در صورت تمایل اقدام به خرید شیلنگ آبیاری نمایید.

02133918749

02133918748

09124484734

Showing all 5 results

Show sidebar
نمایش محصولات 9 24 36