09124484734
02133918748
02133918749

راهنمای خرید ارزن قیمت شیلنگ های پلیمری پزشکی

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

خرید ارزن قیمت شیلنگ های پلیمری پزشکی

انواع شیلنگ پلیمری پزشکی در ابعاد و اندازه های مختلف توسط فروشگاه اینترنتی تهرانی مارکت به فروش می رسد. برای خرید ارزان قیمت شیلنگ پلیمری پزشکی  در هر سایز و هر جنسی برای شما در هر نقطه ای از تهران بزرگ فراهم می کنیم. این روزها خرید ارزان قیمت شیلنگ آن هم از جنس پلیمر کاری بسیار سخت به نظر می آید و رفتن به بازار و سر زدن به بسیاری از مغازه ها قطعا مشکل خرید شما را حل نمی کند. لازم به ذکر است این محصول با استفاده از پلیمر با کیفیت تولید می گردد. تنوع سایز و رنگ در شیلنگ های پزشکی پلیمری فروشگاه اینترنتی تهرانی مارکت بسیار زیاد است. استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهترین رنگها و افزودنیها موجب شده است تا این شرکت، محصولاتی با کیفیت و مقاومت بالا بدست مصرف کننده برساند و از این طریق بتواند سهم قابل توجهی از بازار کشور را در اختیار بگیرد.

فروش انواع شیلنگ پلیمری پزشکی به درخواست مشتری با پلاستیک مورد نظر ایشان با ابعاد مختلف انجام می شود.

نقش پلیمر در ساخت  و تولید و خرید ارزان قیمت شیلنگ پلیمری پزشکی چیست ؟

همان طور که می‌دانید استفاده از پلیمرها در صنایع مختلف بسیار مهم است. پلیمر در صنعت تولید تجهیزات شیلنگ پلیمری پزشکی نیز کاربرد فراوانی دارد. پرکاربردترین پلیمرهای استفاده شده در تولید تجهیزات پزشکی شامل موارد زیر است. این موارد در خرید ارزان قیمت شیلنگ های پلیمری پزشکی نیز تاثیر بسزایی دارند.

 

 • سیلیکون‌ها

سیلیکون‌ ها دارای ویژگی های خاص خود همچون مقاومت حراراتی بالا، مقاومت در برابر روغن‌ های داغ، خواص دی‌ الکتریکی خوب و طول عمر بسیار بالا هستند؛ به همین خاطر در ساخت لنزها، مفاصل انگشت، قلب مصنوعی، چسب زخم معده، لوله اندوسکوپی معده و … مورد استفاده قرار می‌ گیرند. یکی از پرکاربردترین تولیدات این ماده، تولید شیلنگ سیلیکونی پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی است. اخیرا کوپلیمرهای سیلیکون-یورتان جدیدی تولید شده‌ اند که در مقایسه با پلی یورتان خواص بهتری نظیر زیست تخریب‌ پذیر بودن، مقاومت حرارتی و طول عمر بالاتری دارند.

 • پلی اورتانها

پلی اورتان‌ دارای ویژگی های خاص مکانیکی هستند و به دلیل سازگاری آن‌ها با خون، در تولید تجهیزات پزشکی کاربردهای فراوانی دارند. علاوه‌ بر این، پلی ورتان‌ ها قابلیت استریل شدن با اشعه و گاز اکسیداتیلن و مقاومت بالایی در برابر چربی‌ ها دارند و شفاف هستند، به همین خاطر در تولید و ساخت ظروف دستگاه‌ های خونی، پمپ‌ های خون، لوله تزریق داخلی، رگ‌ های مصنوعی قلب، لوله‌ ها، ظروف محلول‌ های تزریق درون رگ، پروتزهای جراحی، پوشش بندآورنده جریان خون، پمپ قلب مصنوعی، دریچه قلب، پانسمان جراحی و … کاربرد دارند. یکی از پرکاربردترین تولیدات این ماده، تولید شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان است.

علاوه‌ بر این، پلی اورتان‌ ها در مقایسه با دیگر پلیمرها، با محیط زیست سازگارتر هستند. همچنین، استحکام بهتر پلی اورتان‌ ها در مقایسه با سایر الاستومرها سبب شده تا از آن‌ها در ساخت لوازم قلب و رگ‌ها استفاده شود.

 • پلی کربنات‌ ها

پلی کربنات‌ ها دارای ویژگی های خاص خود نظیر وزن پایین، انعطاف‌ پذیری، شفافیت، مقاومت حراراتی بالا و مقاومت بالا در برابر ضربه، کاربرد های گسترده‌ای در صنایع بسته‌ بندی دارویی دارند و به شیشه ترجیح داده می‌شوند.

همچنین استحکام بالا و سختی پلی کربنات‌ ها سبب شده تا در ساخت ابزارهای جراحی جایگزین مناسبی برای فلزات باشند.

 • پلی استایرن

پلی استایرن ها دارای ویژگی هایی همچون شفافیت، شکنندگی، دمای ذوب پایین و سختی بالا هستند که سبب شده تا در تولید بسته‌ بندی حفاظتی ظروف، درپوش، بطری، ابزار پزشکی، لوله‌ های آزمایش، ظروف نگهداری سرم و لوله‌ های نگهداری خون کاربرد داشته باشند.

 • پلی اولفین‌ها

پلی اولفین‌ ها دارای ویژگی هایی نظیر قیمت پایین، مقاومت بالا در برابر نفوذ آب، مقاومت شیمیایی بالا، عایق الکتریکی بودن، انعطاف‌ پذیری خوب، مقاومت کششی و استحکام بالا در برابر فشار هستند. پلی اولفین‌ ها در تولید ظروف بسته‌ بندی، کیسه‌ های خون، ساخت فیلم‌ ها، لوله‌ ها، شیشه‌ های داروئی کوچک، مفاصل ران، بطری و … کاربرد دارند.

 • پلیمرهای سلولزی

پلیمرهای سلولزی دارای ویژگی هایی هم چون سطح شفاف و براق است که موجب شده تا از آن‌ها در تولید صافی‌های هموپرفیوژن، غشاهای دیالیز و مجاری درون رگ‌ ها استفاده شود.

 • آکریلیک‌ ها

آکریلیک‌ ها قیمت پایین و سطح سختی دارند و در تولید پلمیرهای دندانی، پیوندهای درون چشمی و ساخت لوله‌ های رابط کاربرد دارند.

 • پلی آمیدها

پلی آمیدها دارای ویژگی هایی از جمله استحکام بالا، مقاومت در برابر گشتاور، الاستیسیته بالا، جذب رطوبت بالا و مقاومت در برابر پیچ و تاب هستند. از پلی آمید ها در ساخت بخیه‌ ها و کتترها استفاده می‌ شود. یکی دیگر  از کاربردهای آن می‌توان به شیلنگ پنوماتیک پلی آمید اشاره کرد.

 • پلی استال

پلی استال دارای ویژگی هایی نظیر استحکام بالا و سختی بالا است که سبب شده است تا از آن‌ ها در ساخت شیر و اجزای پمپ‌ های آسمی استفاده شود.

 • پلی متیل متا کریلات

این پلیمر دارای ویژگی های مکانیکی خوب، شفافیت بالا، سختی سطح بالا و زیست سازگاری مناسبی است، از این رو در ساخت قرنیه مصنوعی، خمیر ساخت مفاصل، ساخت لنزها و دندان مصنوعی کاربرد دارد.

 • پلی ونیل کلراید

پلی ونیل کلراید یا pvc دارای ویژگی هایی همچون انعطاف‌ پذیری، شفافیت، قیمت مناسب، زیست سازگار بودن و شکل‌ پذیری خوب هستند که در ساخت ظروف تزریق قطره‌ ای، کیسه‌ های خون، قلب مصنوعی، عضو مصنوعی، ظروف انعطاف‌ پذیر و دریچه‌ های کنترل مورد استفاده قرار می‌ گیرد. یکی از کاربردهای آن ساخت شیلنگ لاستیکی آب است.

 • پلی سولفون‌ ها

پلی سولفون‌ ها دارای ویژگی هایی نظیر شفافیت، مقاومت حرارتی بالا و مقاومت مناسبی در برابر تنش‌ های محیطی و نیز قابلیت هیدرولیز شدن است که در ساخت غشاء صافی، ابزار جراحی و غشاء دیالیز کاربرد دارند. این پلیمر در مقایسه با سایر پلیمرهای مهندسی قیمت بالاتری دارد

 • پلی تترافلورواتیلن

از این پلیمر در ساخت پیوند رگ، پوشش پیچ و پلاک‌ های ارتوپدی و پوشش‌ های سطحی استفاده می‌ شود. این پلیمر دارای خواص الکتریکی خوب، مقاومت بالا در برابر سایش، مقاومت حراراتی بالا و مقاومت در برابر فرسایش است و نیز ضریب اصطکاک پایینی دارد.

خرید ارزان شیلنگ پلیمری

برای خرید ارزان شیلنگ پلیمری شما می‌توانید با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بهترین کیفیت شیلنگ را با تضمین قیمت خریداری کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”02133918749″ style=”3d” color=”info” link=”url:tel%3A02133918749|||”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”02133918748″ style=”3d” color=”info” link=”url:tel%3A02133918748|||”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”09124484734″ style=”3d” color=”info” link=”url:tel%3A09124484734|||”][/vc_column][/vc_row]