09124484734
02133918748
02133918749

شیلنگ فنردار سه خط

شیلنگ آبنما فنردار سه خط یکی از انواع شیلنگ های موجود در بازار می باشد. این شیلنگ فنردار شفاف از پی وی سی ساخته شده است و در به جهت انعطاف پذیری بالا، کاربردهای زیادی در حوزه صنعت و بهداشت دارد.

شیلنگ آبنما فنردار سه خط مقاوم در برابر مواد شیمیایی، ازن، اتمسفر و شعله و همچنین خود خاموش شونده است. از کاربردهای این شیلنگ می توان به کلیه خطوط وکیوم، پخش غذا و نوشیدنی اشاره کرد. ساخت بخشی از آن نتیجه یک فرآیند منحصر به فرد است به طوری که سیم فنری را در دیواره های شلنگ قرار می دهند تا مواد داخل آن به راحتی تخلیه کند. از مزایای شیلنگ شفاف فنردار می توان به واکنش ندادن مواد شیمیایی با دیواره های شیلنگ اشاره کرد. همچنین شفاف بودن شیلنگ آبنما فنردار یکی از مزایای آن نیز به شمار می رود.

لوله و پوشش دیواره های شیلنگ فنردار از جنس PVC شفاف می باشد که داخل شیلنگ سیم فنری فولادی قرار گرفته است.

این نوع شیلنگ آبنما فنردار سه خط شعاع خمش کوچکی دارد و در برابر اثرات خارجی، مواد شیمیایی و آب و هوای متنوع مقاوم می باشد. شفافیت آن باعث می شود تا بتوان محتوای داخل آن را به راحتی بررسی نمود. همچنین بسیار انعطاف پذیر می باشد و در برابر اشعه ماورابنفش بادوام است.

جهت خرید شیلنگ آبنما فنردار سه خط با کارشناسان ما در شرکت تهرانی مارکت تماس بگیرید. این نوع شیلنگ پی وی سی شفاف کاربردهای زیادی دارد از جمله برای تخلیه و مکش آب و روغن استفاده می شود.