Showing all 6 results

Show sidebar
نمایش محصولات 9 24 36

فروش ویژه با تخفیفات استثنایی فروشگاه تهرانی مارکت انواع شیلنگ کشاورزی را از دست ندهید. شیلنگ های کشاورزی از اهمیت بسیاری برخوردارند. به همین دلیل کیفیت این شیلنگ ها مورد توجه قرار می گیرد. امروزه خرید اینترنتی انواع شیلنگ کشاورزی رونق پیدا کرده است؛ بنابراین انتخاب یک فروشگاه معتبر خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ کشاورزی با تضمین کیفیت می باشد.

انواع شیلنگ کشاورزی

در کشاورزی شیلنگ های مختلفی از قبیل شیلنگ آبیاری، شیلنگ سمپاشی و شیلنگ مه پاش مورد استفاده قرار می گیرد. از شیلنگ آب کشاورزی به عنوان شیلنگ آب باغبانی نیز استفاده می شود.

برای مشاهده شیلنگ آب باغبانی کلیک کنید.

شیلنگ آب کشاورزی

یکی از پرکاربردترین شیلنگ های کشاورزی، شیلنگ آبیاری کشاورزی است. بنابراین باید از شیلنگ آب کشاورزی با کیفیت بالا استفاده شود. در صورتی که به طور صحیح از این شیلنگ ها نگهداری شود، سال های زیادی می توان از آنها استفاده نمود. این شیلنگ وظیفه انتقال آب از منبع به گیاهان را دارد.

انواع شیلنگ کشاورزی عبارت انداز:

شیلنگ آب خرطومی: این شیلنگ ها به شیلنگ پمپ آب نیز معروف اند. از این شیلنگ برای انتقال آب به مزرعه استفاده می شود.

شیلنگ آب لاستیکی: باتوجه به مقاومت بالایی که این شیلنگ ها دارند، برای مکان هایی که موانع فیزیکی دارد، مناسب است.

شیلنگ آب شفاف نخدار: این شیلنگ ها از سه لایه داخلی، خارجی و الیاف تقویت شده تولید می شود که دارای مقاومت بالایی است.

شیلنگ سمپاش: همان طور که از نام آن پیداست، برای کاربردهای سمپاشی سموم رفع آفت در کشاورزی استفاده می شود.

شیلنگ مه پاش پلی آمید: این شیلنگ دارای انعطاف پذیری بالایی است و در برابر مواد نفتی و حلال ها مقاوم است.

خرید شیلنگ آب کشاورزی

بهترین شیلنگ آب شیلنگی است که مقاومت خوبی در برابر سرما، گرما و فشار داشته باشد. تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ با کیفیت بالا است و شما می توانید برای خرید شیلنگ آب کشاورزی و شیلنگ آبیاری با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

قیمت شیلنگ آبیاری کشاورزی

با توجه به اینکه شیلنگ کشاورزی انواع مختلفی دارد، با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. تهرانی مارکت مرجع فروش انواع شیلنگ و لوله خرطومی است که توانایی تامین نیاز کشاورزان به انواع شیلنگ را دارد.  در فروشگاه تهرانی مارکت قیمت روز شیلنگ آب کشاورزی به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد. کافیست با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید.

02133918749

02133918748

09124484734