آشنایی با شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان هوا

یکی از پرفروش ترین شیلنگ های پنوماتیک، نوع پلی اورتان است. شیلنگ پلی اورتان دارای خاصیت ارتجاعی و الاستیکی بسیار بالایی است. به همین دلیل از آن برای سیستم های پنوماتیک و رباتیک استفاده می‌کنند. این شلنگ ها در برابر حرارت، ارتعاش و پیچ خوردگی مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهند.

شیلنگ های پنوماتیک پلی اورتان نسبت به شیلنگ های پلی آمید، دارای انعطاف پذیری بالاتری است.

تماس با تهرانی مارکت

کاربردهای شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان

از جمله کاربردهای این شیلنگ ها می توان به استفاده در سیستم های پنوماتیک، خطوط روغن، کمپرسور هوا، سیستم های روباتیک، آزمایشگاه ها، بافندگی جوراب و … اشاره کرد. از انواع شیلنگ های PU می‌توان به شیلنگ پلی اورتان 6، شیلنگ پلی اورتان 8، شیلنگ فنردار پلی اورتان اشاره کرد.


برای مشاهده انواع اتصالات پنوماتیک وارد شوید


ویژگی های شیلنگ پلی اورتان PU

پلی اورتان بهترین ویژگی های پلاستیک و لاستیک را با هم ترکیب می کند. مقاومت در برابر سایش و پارگی و مقاومت کششی بالایی دارد. پلی اورتان به طور طبیعی انعطاف پذیر است و توانایی خمشی تقریباً نامحدودی از خود نشان می دهد. شما می توانید آن را به هر جهت خم کنید و هیچ انسداد ایجاد نکنید که برای نقاط فشرده و محکم دستگاه بسیار مفید است. شیلنگ پلی اورتان پس از خم شدن به شکل اولیه خود برمی گردد.

مقاومت شیمیایی خوبی دارد. این مقاومت استثنایی در برابر بیشتر بنزین ها، روغن ها، نفت سفید و سایر مواد شیمیایی مبتنی بر نفت باعث می شود شیلنگ های PU گزینه ای ایده آل برای خطوط سوخت باشد.

پلی اورتان در فضاهای مختلف بسیار انعطاف پذیر و قابل تنظیم است. همچنین کاملاً با دوام است و به ایم معنی که شما می توانید شیلنگ ها را خیلی کمتر عوض کنید.

همان طور که می دانید، معمولا از شیلنگ پنوماتیک در انتقال هوا استفاده می‌شود. برخی دیگر از ویژگی های شیلنگ پلی اورتان عبارت انداز:

 • نرم و انعطاف پذیری بالا
 • تحمل فشار 10 بار
 • ضد سایش
TEM NO .قطر خارجیقطر داخلیطولحداقل فشار کاری در 20 bar حداقل فشار ترکیدن در 20 bar شعاع حداقل خمش در 20 mm
PUH-0640۶mm۴mm۱۰۰m۱۰bar۳۰bar۱۵mm
PUH-0850۸mm۵mm۱۰۰m۱۰bar۳۰bar۲۰mm
PUH-1065۱۰mm۶٫۵mm۱۰۰m۱۰bar۳۰bar۳۰mm
PUH-1280۱۲mm۸mm۱۰۰m۱۰bar۳۰bar۴۵mm
PUH-1/4۶٫۳۵mm۴٫۲۳mm۱۰۰m۱۰bar۳۰bar۲۰mm
PUH-3/8۹٫۵۲mm۶٫۳۵mm۱۰۰m۱۰bar۳۰bar۳۰mm

انواع شیلنگ پنوماتیک پلی یورتان

شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان بر اساس شکل و ظاهر آن به دو نوع ساده و فنردار تقسیم می شود.

انواع شیلنگ پنوماتیک

فروش شیلنگ پلی اورتان

فروش شیلنگ پنوماتیک پلی اوررتان به صورت حضوری و سنتی از رونق افتاده است. امروزه انواع شیلنگ سایت های اینترنتی مختلف به فروش می رسد. تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ های پنوماتیک شامل شیلنگ پلی آمید، شیلنگ پلی اورتان و شیلنگ پلی اتیلن می باشد. برای خرید شیلنگ پلی اورتان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

خرید شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان PU

یکی از مواردی که برای خرید شیلنگ پلی اورتان باید توجه داشته باشید، این است که این شلنگ ها تا فشار 10 بار را تحمل می‌کنند. بنابراین از فشار کاری بیشتر اجتناب کنید و شیلنگ متناسب با فشار کاری وارده را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت شیلنگ پلی اورتان 8 و 6 و 10، سفارش و دریافت مشاوره محصولات با ما تماس بگیرید.

برخی معیارهای مهم برای خرید شیلنگ پلی اورتان، عبارت انداز:

 • مقاومت خوب
 • استاندارد بودن
 • قطر مطلوب
 • کیفیت عالی
 • انعطاف خوب
 • مواد اولیه درجه یک

شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان

قیمت شیلنگ پنوماتیک PU

برای اطلاع از قیمت شیلنگ پلی اورتان 6 و 8 و 10، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید اینترنتی شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان را به خود اختصاص دهد.

قیمت شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان بر اساس استانداردهای زیر تغییر می کند:

 • قطر و ضخامت دیواره
 • هزینه های تولید و مواد اولیه
 • برند تولیدکننده
 • انعطاف پذیری مناسب
 • نوع کاربرد، کیفیت و مقاومت

از آنجا که بازار دارای نوسانات زیادی است، برای اطلاع از قیمت شیلنگ های پنوماتیک پلی اورتان هوا با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.

02133918749

02133918748

09124484734

Showing all 2 results

Show sidebar
نمایش محصولات 9 24 36