09124484734
02133918748
02133918749

شیلنگ آبنما فنردار ایرانی

شیلنگ آبنما فنردار که از جنس pvc تولید شده است، با قیمت ارزان و کیفیت بالا عرضه می‌شود. دیواره این شیلنگ با سیم فولادی گالوانیزه تقویت شده است که استحکام و فشار کاری شیلنگ شفاف را افزایش می‌دهد. شیلنگ فنردار یک شیلنگ انعطاف پذیر است و وزن سبک این شیلنگ ها، باعث شده است حمل و جابجایی آن راحت باشد. شفافیت شیلنگ آبنما امکان مشاهده انتقال مواد را به وجود آورده است تا از انتقال صحیح مواد و عدم بلوکه شدن آنها مطمئن شوید.

مزایای شیلنگ انتقال مایعات فنردار

انعطاف پذیری بالای شیلنگ آبنما فنردار باعث می شود به حالت های مختلف در بیاید و به راحتی در مکان هایی که امکان عبور شیلنگ های دیگر وجود ندارد، قرار گیرد. هم چنین وزن آن سبک است و به آسانی جمع می شود درنتیجه انبارداری و حمل آن به راحتی انجام می شود. در زمانی کوتاه می توان شیلنگ شفاف فنردار را نصب کرد.

شیلنگ فنردار آبنما مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشارهای خارجی دارد. سطح بیرونی آن، بدون سوراخ یا شکاف است و هیچ گونه مواد و عامل خارجی به داخل نفوذ نمی کند.

معمولا شیلنگ های خرطومی فنردار را شفاف و نیمه شفاف تولید می شود تا در هنگام انتقال مواد غذایی و مایعات داخل آن دیده شود.

کاربرد شیلنگ آبنما فنردار

با توجه به مزایای شیلنگ انتقال مواد فنردار که در بالا گفته شد، در مصارف و صنایع مختلف جهت انتقال مواد غذایی و مایعات استفاده می شوند. شیلنگ آبنما فنر دار از سایز “1.2 تا “3 و سایزهای بالاتر تولید می شود و همین عامل باعث گستردگی و تنوع استفاده از شیلنگ آبنما فنر دار در کاربری ها و شرایط گوناگون شده است.

شیلنگ مواد غذایی فنردار

شیلنگ مواد غذایی فنردار برای مکش مایعات و مواد مختلف کاربرد دارد. در صورتی که از فنر مناسب در این شیلنگ ها استفاده نشود، در هنگام مکش، شیلنگ بهم می‌چسبد و راه عبور مواد بسته می شود؛ بنابراین به دستگاه مکش آسیب وارد خواهد شد.

شیلنگ آبنما فنردار شیردوشی

یکی از کاربردهای شیلنگ آبنما فنردار، استفاده به عنوان شیلنگ شیردوشی در گاوداری ها است. سطح صاف داخل شیلنگ، غیرسمی بودن، انعطاف پذیری و شفافیت آن باعث شده است، برای شیردوشی گاوها از این نوع شیلنگ استفاده شود.

شیلنگ صنعتی فنردار

شیلنگ صنعتی فنردار برای انتقال اکثر مایعات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتقال مایعاتی نظیر روغن، اسید و باز امکان پذیر است. هم چنین در موارد خانگی، کشاورزی و تاسیسات نیز کاربرد دارد.

ویژگی های شیلنگ فنردار آبنما

 • سطح خارجی شیلنگ عاری از شکاف و سوراخ
 • مقاومت در برابر نیروی کششی
 • مقاوم در برابر شرایط جوی و آب و هوایی
 • مقاوم در برابر ضربه، فشار و خراش
 • دارای طول عمر بالا
 • سطح داخلی شیلنگ عاری از شکاف و بدون نشتی
 • سطح داخلی صاف، مواد را با سرعت انتقال می دهد
 • مقاومت در برابر روغن، اسید و باز
 • عدم استفاده از مواد سمی و مناسب برای انتقال مواد غذایی
 • بدون بو و بدون مزه
 • هزینه کم و مقرون به صرفه

خرید شیلنگ آبنما فنردار شفاف

برای خرید شیلنگ فنردار دقت داشته باشید که باید بر اساس فشار، مواد و ویژگی های موادی که از شیلنگ عبور می کند، شیلنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. هم چنین محیط کاری نیز در انتخاب موثر است. با خرید اینترنتی شیلنگ آبنما شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به راحتی با کیفیت ترین شیلنگ ها را انتخاب کرده و در سریعترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید. خریداران می توانند به منظور گرفتن مشاوره در مورد انواع شیلنگ آبنما فنردار و سفارش خرید عمده آنها با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

فروشگاه تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ ها و فروش شیلنگ آبنما فنردار با تضمین کیفیت و قیمت می باشد. برای خرید شیلنگ فنردار با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

قیمت شیلنگ آبنما فنردار

عوامل زیادی از جمله سایز، ضخامت، طول کلاف، قطر داخلی و قطر خارجی در قیمت شیلنگ فنردار تاثیر دارد. از آنجا که بازار دارای نوسانات زیادی است، برای اطلاع از قیمت شیلنگ شفاف فنردار با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیلنگ آبنما، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید اینترنتی شیلنگ فنردار شفاف را به خود اختصاص دهد.

ویژگی ها

جنس: پی وی سی pvc

رنگ: شفاف

طول: متراژ دلخواه

قطر: از 1.2″ تا 3″ و بالاتر

همین حالا سفارش دهید

02133918749

02133918748

09124484734

info@tehranimarket.com​