09124484734
02133918748
02133918749

شیلنگ خرطومی فنردار شفاف

شیلنگ خرطومی که داخل آن فنرهایی تعبیه شده است از جنس PVC ساخته شده اند. این فنرهای داخل شیلنگ آبنما فنردار باعث می شود انعطاف شیلنگ زیاد باشد. درواقع شعاع خمش شیلنگ فنردار به علت همین فنرها می باشد.

شیلنگ خرطومی فنردار در برابر آب و هوا مقاومت بالایی دارند همچنین شعاع خمشی کوچک و مقاومت بالا در برابر فشار منفی از جمله ویژگی های این شیلنگ های شفاف هستند. علاوه بر این، می تواند شکل اصلی خود را در خلاء و تحت فشار بالا حفظ کنند. خط نشانگر رنگی را می توان به لوله اضافه کرد و آن را جذاب تر کرد.

شیلنگ آبنما فنردار با فنرهای فولادی که در آنها تعبیه شده است، سبک، شفاف و با شعاع خمشی کوچک هستند. سازگاری خوبی با شرایط آب و هوایی سخت و فشار منفی دارند، انعطاف پذیر، بادوام، غیر سمی، ضد فرسایش هستند. در شرایط فشار بالا یا فشار منفی می تواند نیز خود را حفظ کند.

کاربرد شیلنگ آبنما فنردار

شیلنگ PVC فنردار به طور گسترده برای پمپاژ و تخلیه آب، روغن و پودر در کارخانه ها، صنایع کشاورزی، مهندسی و مواد غذایی و خطوط بهداشتی استفاده می شود. این شیلنگ های آبنما فنردار غیرسمی، شفاف و بدون بو هستند همچنین برای انتقال شیر، نوشیدنی ها، مربا و سایر مواد غذایی دیگر نیز به کار می رود.

شیلنگ خرطومی فنردار به طور گسترده ای برای مکش و تخلیه آب، روغن و پودر در کارخانه ها، کشاورزی، مهندسی، مواد غذایی استفاده می شود. و خطوط بهداشتی، شیلنگ مورد استفاده برای مواد غذایی از مواد خاصی ساخته شده است. غیر سمی، سبک، بدون بو و شفاف است.

سیم مسی به کار برده به عنوان فنر در داخل شیلنگ آبنما فنردار از مسدود شدن جریان داخل شیلنگ به دلیل استاتیک جلوگیری می کند و همچنین از شوک الکتریکی یا برخورد جریان الکتریکی محافظت می کند.

محدوده دما: -10 درجه سانتیگراد (-50 درجه فارنهایت) تا 65 درجه سانتیگراد (+150 درجه فارنهایت).

مشخصات شیلنگ فنردار شفاف PVC

کاربرد فراوان شیلنگ آبنما فنردار نشان از ویژگی های منحصربفرد این محصول می باشد:

  • با خطوط نماد رنگارنگ روی سطح شیلنگ می توان زیباتر شد.
  • سازگاری خوب با شرایط آب و هوایی سخت، در تابستان نرم تر و در زمستان سخت تر نمی شود.
  • محدوده دما: -5 ~ 65 ℃ (23 ~ 149 ℉).
  • این شیلنگ با فنر فولادی که در شلنگ تعبیه شده است، سبک، شفاف و با شعاع خمشی کوچک است.
  • سازگاری خوبی با شرایط آب و هوایی سخت و فشار خلاء دارد.
  • سبک وزن، انعطاف پذیر با شعاع خمشی کوچک. با دوام در برابر اثرات خارجی، شیمیایی و آب و هوا شفاف،
  • آسان برای بررسی محتویات ضد UV، ضد پوسیدگی و عمر کاری طولانی.

قیمت شیلنگ آبنما فنردار

جهت خرید شیلنگ فنردار شفاف یا همان خرید شیلنگ آبنما فنردار با همکاران با در شرکت تهرانی مارکت تماس بگیرید.

تهرانی مارکت تامین کننده شیلنگ های سیلیکونی، شیلنگ های پنوماتیک و شیلنگ های هیدرولیک می باشد. انواع شیلنگ ها و اتصالات را می توانید در سایت ما مشاهده کنید و جهت اطلاع از قیمت آن ها با مشاوران ما تماس بگیرید.

ویژگی ها

همین حالا سفارش دهید

02133918749

02133918748

09124484734

info@tehranimarket.com​