09124484734
02133918748
02133918749

شیلنگ آبیاری لی فلت

شیلنگ لی فلت به عنوان یک شیلنگ استاندارد برای تخلیه آب در کاربردهای آبیاری، صنعتی و ساختمانی طراحی شده است و مقرون به صرفه است.این شیلنگ ها برای سهولت ذخیره سازی،به صورت صاف در می آید و در برابر انقباض و پیچ خوردگی مقاومت می کند.

شلنگ لی فلت شلنگی است که برای حمل، اداره و ذخیره حجم عظیمی از مایعات مانند آب، روغن و سایر مواد شیمیایی استفاده می شود. لی فلت یک شیلنگ PVC تقویت شده با نخ است که می تواند با ساختار تک لایه یا دو لایه باشد. شیلنگ های لی فلت به طور گسترده ای برای انتقال آب یا مایعات دیگر در بخشهای مختلف استفاده می شوند. مهمترین آنها کشاورزی است. در صنعت کشاورزی، شیلنگ های لی فلت عمدتا برای آبیاری محصولات استفاده می شوند. برای مشاهده انواع شیلنگ کشاورزی وارد شوید.

ویژگی های شیلنگ لی فلت

در واقع، شلنگ های لی فلت به چندین دلیل در نحوه آبیاری محصولات ایجاد کردند: (1) طول عمر آنها زیاد است و (2) انعطاف پذیر هستند و (3) حمل و نقل آنها آسان است. همچنین (4) برای قرار دادن آنها نیازی به حفاری خاصی نیست، زیرا آنها مسطح هستند و (5) حتی اگر ماشین آلات کشاورزی از روی آنها عبور کنند، ساختار آنها را به خطر نمی اندازد. همچنین (6) کنترل شیلنگ بسیار آسان است ، بنابراین در طول زمستان می توان آن را بدون تلاش زیاد و (7) ذخیره سازی موثر از زمین جمع آوری کرد، زیرا فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

کاربردهای لوله لی فلت

شیلنگ لی فلت که با محافظ UV فرموله شده است، قادر به مقاومت در برابر شرایط بیرونی است و برای استفاده در استخر، آبگرم و سایر برنامه های کاربردی تخلیه آب در فضای باز، گلخانه ها، مهد کودک ها، استفاده در کشاورزی و استفاده در ساخت و ساز مناسب است.

شیلنگ های لی فلت همچنین دارای کاربردهای صنعتی نیز هستند. یکی از موارد بسیار محبوب، در صنعت ساخت و ساز است. در سایت های ساختمانی، تهیه آب دشوار است، زیرا دسترسی به اکثر مکان ها سخت است. اما برای شلنگ لی فلت به دلیل انعطاف پذیری اضافی و فشرده بودن آن این طور نیست. در ساخت و ساز، فشار وارد شده به شیلنگ ها بسیار بیشتر از کشاورزی است. از این شیلنگ های بسیار مقاوم می توان در معادن جهت هدایت آب از مناطق معدن به منابع طبیعی آب استفاده کرد.

چرا از شلنگ لی فلت استفاده کنیم؟

در بسیاری از کاربردهای مربوط به انتقال مایعات، استفاده از لوله سخت، محدودیت های شدیدی را ایجاد می کند که می توان با استفاده از شیلنگ های لی فلت برطرف کرد. سرعت استقرار و بازیابی و فضای ذخیره سازی کوچک فقط چند نمونه از دلایل استفاده از این شیلنگ ها است.

علاوه بر این، کاهش تعداد اتصالات مزایای زیست محیطی و صرفه جویی در هزینه را به همراه دارد. امکان نصب برخی محصولات بدون استفاده از جرثقیل، مزایای قابل توجهی در سلامتی و ایمنی به همراه دارد.

محصولات مرتبط:

مزایای لوله لی فلت

ذخیره آسان

شیلنگ های لی فلت 100٪ قابل فشرده سازی هستند و به آنها امکان می دهد تا در فضاهای جمع و جور ذخیره شوند. این نه تنها برای تولید کننده، بلکه برای مشتری بسیار مفید است. طراحی جمع شونده این محصول به این معنی است که ذخیره سازی آسان و ساده است. شیلنگ Layflat جمع و جور است، بنابراین حمل و نقل آن ارزان تر است.

مقاومت در برابر خوردگی

شیلنگ های لی فلت در برابر اکثر اکسیدکننده ها و خوردگی مقاوم هستند. ویژگی های آنها همچنین به جلوگیری از شروع پوسیدگی و سایش کمک می کند. این بدان معنی است که طول عمر یک این شلنگ بسیار طولانی است. شیلنگ های Layflat با توانایی مقاومت در برابر سایش قادر به مقاومت در برابر استفاده سنگین هستند. همچنین آنها بسیار خوب تقویت شده اند ، که به آنها امکان می دهد فشار زیادی را تحمل کنند، بدون اینکه انعطاف پذیری خود را از دست بدهند.

استقرار و بازیابی سریعتر

مهمترین مزیت این محصول سهولت در حمل و نقل در مقایسه با سیستم های لوله سخت است. به عنوان مثال می توان در عرض چند ساعت پنج کیلومتر Layflat نصب کرد. این باعث می شود که آنها برای همه کاربران، به ویژه کشاورزان، بسیار کاربرپسند باشند.

برای قرار دادن و جمع آوری شیلنگ در مسیرهای طولانی، می توان از تریلرهای سبک یا قرقره های برقی استفاده کرد. انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر پیچ خوردگی باعث می شود که کانتورهای طبیعی زمین بدون ایجاد تنش بر روی خط لوله دنبال شود. اتصالات کمتر و اتصالات سریعتر به معنی کاهش هزینه های کار و تجهیزات است. طیف گسترده ای از تجهیزات حمل و نقل در دسترس است.

هزینه های عملیاتی پایین

دارای عملکرد برتر هیدرولیکی با افت فشار پایین برای پمپاژ کارآمد است. در حداکثر فشار عملیاتی تا 10٪ فراتر از قطر بدون بار متورم می شود و مایعات بیشتری را می توان پمپ کرد.

عمر طولانی تر

دارای قابلیت کار مداوم در فشارهای بالای پمپاژ با حداقل تعمیر و نگهداری حتی در سخت ترین محیط ها است. مقاومت استثنایی در برابر سایش و برش برای استفاده در طیف گسترده ای از شرایط زمین دارد. مقاومت بی نظیر در برابر شرایط جوی دارد هم چنین دچار خوردگی و پوسته پوسته شدن نمی شود. مقاوم در برابر گرما، سوخت، مواد شیمیایی، فرابنفش، ازن، هوا، هیدرولیز و حمله میکروبیولوژیکی می باشد.

تعمیر و نگهداری ساده تر

تعمیر و نگهداری را می توان در کسری از زمان مورد نیاز نسبت به لوله صلب انجام داد. این به معنی کاهش هزینه های کار و تجهیزات علاوه بر کاهش زمان خرابی است.

قیمت شیلنگ لی فلت

برای اطلاع از قیمت لوله لی فلت، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید اینترنتی شیلنگ های لی فلت آب را به خود اختصاص دهد.

خرید لوله لی فلت

فروشگاه تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ آبیاری با تضمین کیفیت می باشد. برای خرید لوله لی فلت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

ویژگی ها

نوع متریال: pvc

رنگ: انواع رنگ

طول: متراژ دلخواه

قطر: سایز دلخواه

همین حالا سفارش دهید

02133918749

02133918748

09124484734

info@tehranimarket.com​