Showing all 3 results

Show sidebar
نمایش محصولات 9 24 36

شیلنگ سیلیکونی نسوز

شیلنگ سیلیکونی محصولی با عملکرد بالا است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سیلیکون از واکنش سیلیکون با متیل کلراید و تصفیه بیشتر با آب برای حذف اتمهای کلر تولید می شود. این واکنش ها، پلیمری تولید می کنند که در برابر درجه حرارت بالا و پایین مقاوم است و آن را برای استفاده در صنایع پزشکی و بهداشتی ایده آل می کند. شیلنگ سیلیکونی انعطاف پذیر بوده و در برابر رطوبت، مواد شیمیایی، گرما، سرما و اشعه ماورا بنفش مقاوم است.

آشنایی با شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکون یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت فرآوری با خلوص بالا است، زیرا شیلنگ ها بسیار انعطاف پذیر، مقاوم در برابر انقباض و پارگی هستند و انتخاب خوبی برای استفاده با پمپ های پریستالتیک است. شیلنگ های سیلیکونی به طور کلی برای انواع پمپ و کاربردهای انتقال از جمله دارویی، آزمایشگاهی، تولید فرآیند های زیستی و مواد غذایی و آشامیدنی طراحی شده اند. آنها در قطرهای داخلی و ضخامت دیواره مختلف موجود هستند. که به عنوان شیلنگ سیلیکونی آزمایشگاهی شناخته می شوند.

شیلنگ سیلیکونی به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردشان، در بسیاری از صنایع مانند داروسازی، آزمایشگاهی، پزشکی، غذایی، ماشین سازی، ساخت و ساز، صنایع برق و در بسیاری از بخشهای دیگر به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی شلنگ‌ سیلیکونی نسوز به ترکیب آنها بستگی دارد. از آنجا که تولیدکنندگان تنوع زیادی از انواع شلنگ های سیلیکونی را ارائه می دهند، امکان مطابقت مشخصات این شلنگ ها، با شرایط و انتظارات مشتری وجود دارد.

تماس با تهرانی مارکت

نحوه ساخت شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ نسوز سیلیکونی از پلیمر سیلیکون 100% خالص ساخته شده است. این شلنگ‌ها معمولا به صورت شفاف، بدون بو و مزه هستند؛ هم چنین فاقد هرگونه مواد سمی است و قادر به تحمل دما در بازه 100- تا 250+ هستند. شلنگ نسوز سیلیکونی به طور گسترده ای در صنایع مدرن، صنایع نظامی و مایحتاج روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک لوله سیلیکونی نسوز دارای ساختار اکسیژن قوی است که خصوصیاتی مانند سازگاری زیستی، مقاومت بیشتر در برابر درجه حرارت بالا و مواد شیمیایی، مقاومت مکانیکی و خصوصیات الکتریکی را به آن منتقل می کند. سازگاری زیستی سیلیکون باعث می شود تا با بافت های انسانی و مایعات بدن سازگار باشد، در نتیجه استفاده از آن را در شیلنگ های پزشکی افزایش می دهد. شیلنگ های سیلیکونی توانایی مقاومت در برابر مواد شیمیایی، حلال ها و دمای شدید را دارند. انعطاف پذیر بوده و در برابر رطوبت، مواد شیمیایی، گرما، سرما و اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند. همه این عوامل باعث رشد بازار شیلنگ های سیلیکون می شوند. منبع

شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی

ویژگی های شیلنگ سیلیکونی نسوز

ویژگی‌های اساسی شیلنگ سیلیکونی عبارتند از:

 • مقاومت در برابر دمای پایین و بالا
 • مقاومت خوب در برابر اکسیداسیون
 • انعطاف پذیری بالا
 • مقاومت در برابر پارگی
 • مقاومت عالی در برابر اشعه مادون قرمز، اشعه ماورا بنفش، UV و شرایط آب و هوایی
 • مقاومت در برابر بخار فشار کم تا 3 اتمسفر
 • عدم مقاومت در برابر اسیدهای غلیظ، مواد قلیایی، محصولات پتروشیمی با محتوای معطر

انواع شیلنگ سیلیکونی

بازار شیلنگ های سیلیکونی نسوز را می توان بر اساس نوع و کاربرد طبقه بندی کرد. از نظر نوع، بازار شیلنگ های سیلیکون را می توان به شیلنگ های پزشکی، شیلنگ های مواد غذایی و شیلنگ های سیلیکونی رنگی صنعتی تقسیم کرد. بخش دیگر شامل شیلنگ های فشار بالا و شیلنگ های عمومی است. بخش شیلنگ های پزشکی سهم عمده ای از بازار را در سال های اخیر به خود اختصاص داده است، زیرا شیلنگ های پزشکی در برنامه های مختلف مانند شیلنگ های یکبار مصرف فله، کاتتر و کانول و سیستم های انتقال دارو استفاده می شود.

بر اساس کاربرد، بازار شیلنگ سیلیکونی را می توان به خودرو، الکترونیک، پزشکی، مواد غذایی و سایر موارد تقسیم کرد. بخش دیگر شامل بیوتکنولوژی و کاربردهای شیمیایی است. در این میان بخش پزشکی سهم بازار شیلنگ های سیلیکونی را در سال های اخیر به خود اختصاص داده است، زیرا صنعت مراقبت های بهداشتی شاهد مدرن سازی زیرساخت ها برای جلوگیری از عفونت و افزایش کارایی تجهیزات است.

در ادامه به انواع مصارف شیلنگ سیلیکونی می پردازیم:

 • شیلنگ سیلیکونی صنعتی
 • شیلنگ سیلیکون قلیون
 • شیلنگ سیلیکون تقطیر
 • شیلنگ سیلیکونی غذایی قلیون
 • شیلنگ سیلیکونی بهداشتی تقطیر
 • شیلنگ عرق گیری
 • شیلنگ سیلیکونی نسوز
 • شیلنگ سیلیکونی دستگاه دیالیز
 • شیلنگ سیلیکونی آنژیوگرافی
 • شیلنگ سیلیکونی پمپ پریستالتیک
 • شیلنگ سیلیکونی پریستالتیک
 • شیلنگ سیلیکونی ساکشن
 • شیلنگ سیلیکونی یونیت
 • شیلنگ سیلیکونی گلاب گیری
 • شیلنگ سیلیکونی بدون بو

محصولات مرتبط:

انواع شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی در رنگ های مختلف

شیلنگ سیلیکونی پزشکی: برای قطعات دستگاه های پزشکی، لوله پزشکی، طراحی باکتریوستات ایمنی را تضمین می کند.

شیلنگ سیلیکونی غذایی: برای انتقال آب در آبنما، لوله قهوه ساز و قلیان استفاده می شود. هم چنین به عنوان شیلنگ شیردوشی گاو مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماده الاستیک پلیمر بالا دارای پیوند سیلیکون و اکسیژن است، بنابراین دارای عملکرد بالایی از مقاومت در برابر حرارت است؛ هم چنین مقاومت زیادی در برابر اکسیداسیون دارد. از شلنگ های سیلیکونی شفاف برای تقطیر نیز کاربرد دارد.

شیلنگ سیلیکونی صنعتی: این شیلنگ ها، عمدتا برای تأمین آب خنک کننده موتور، ورودی هوا، تأمین هوا با تهویه مطبوع و تأمین آب استفاده می شود. منبع

شیلنگ سیلیکونی تقطیر

اگر به دنبال شیلنگ مخصوص عرق گیری و گلاب گیری هستید، شیلنگ سیلیکونی دستگاه تقطیر انتخابی هوشمندانه است. همان طور که گفته شد، این شیلنگ ها می توانند بازه دمایی بالایی را تحمل کنند؛ هم چنین بو و مزه را به خود جذب نمی کنند.

شیلنگ سیلیکونی تقطیر

مزایای شیلنگ سیلیکون

محدوده دما

شیلنگ های نسوز سیلیکونی قادر به حمل مایعات در دمای بسیار بالاتر از لاستیک هستند.

انعطاف پذیری شیلنگ سیلیکونی

شلنگ های سیلیکونی انعطاف پذیری بالاتری نسبت به لاستیک ها دارند و این انعطاف پذیری را در طول عمر خود حفظ می کنند، در حالی که لاستیک اینگونه نیست. با این کار خطر شکافتن، ترکیدن ، سفت شدن یا خشک شدن شلنگ های شما به مرور کاهش می‌یابد.

طول عمر شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی نسوز عملاً برای همیشه دوام دارند. از آنجا که طول عمر آنها طولانی است، در مقایسه با شیلنگ های پلاستیکی هزینه کمتری دارند، حتی اگر هزینه اولیه آنها بیشتر باشد. معمولا این شیلنگ ها ده ها سال عمر میکنند؛ البته در موارد پرکاربرد ممکن است طول عمر آن به 4 یا 5 سال کاهش یابد. در صورتی که برای طول عمر شلنگ سیلیکونی سوال دارید، با مشاورین ما در تهرانی مارکت تماس بگیرید.

مقاومت در برابر آب و هوا

یکی از مزایای استفاده از لوله سیلیکون نسبت به لاستیک این است که در واقع تحت تأثیر عوامل محیطی مانند باران، برف، گرما، رطوبت، اشعه ماورا بنفش و ازن قرار نمی گیرد. اما پلاستیک در این شرایط سریعتر خراب می شود.

مواد بی اثر

سیلیکون ماده ای بسیار بی اثر است که در برابر واکنش های شیمیایی با سایر مواد مقاومت می کند. این باعث می شود سیلیکون یک انتخاب مطمئن برای کاربردهای مختلف باشد. منبع

تفاوت شیلنگ سیلسکونی با شیلنگ PVC

در مقایسه با شلنگ پلاستیکی، ویژگی اصلی شیلنگ سیلیکونی نسوز مقاومت در محدوده وسیعی از درجه حرارت است و برای فشار بالا مناسب است. شیلنگ PVC می تواند شیلنگ آب معمولی باشد، اما به دما حساس است و نمی‌تواند فشار زیادی را تحمل کند.

نگهداری و راه های افزایش طول عمر

نکته مهمی که برای نگهداری و افزایش طول عمر شیلنگ های سیلیکونی باید رعایت کنید، عبارت انداز:

 • نگهداری در سطح صاف و به صورت افقی
 • نگهداری دور از دمای بالا و رطوبت شدید
 • نگهداری در محیط تاریک و به دور از اشعه ماوراء بنفش
 • نگهداری در ظرف های پلاستیکی کم عمق

تهرانی مارکت؛ تولید کننده شینگ سیلیکونی

تهرانی مارکت قادر به تولید شیلنگ سیلیکونی، با گریدهای صنعتی، دارویی و غذایی است. مواد اولیه بکار رفته در تولید شیلنگ، از کیفیت بالایی برخوردار است. قیمت این شیلنگ ها بر اساس سایز آنها تعیین می شود؛ هر چه سایز بزرگتر و ضخامت بیشتر باشد، قیمت آن افزایش میابد. برای مشاوره با کارشناسان فروش ما، با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس با تهرانی مارکت

وارد کننده شیلنگ سیلیکونی درجه یک

تهرانی مارکت، مرکز فروش شیلنگ سیلیکونی یکی از واردکننده های انواع شیلنگ سیلیکونی است که کیفیت در کنار قیمت مناسب را سرلوحه کار خور قرار داده است. برای مشاوره خرید، حتما با ما تماس بگیرید.

انواع شیلنگ سیلیکونی خارجی

 • شیلنگ سیلیکونی چینی درجه یک
 • شیلنگ سیلیکونی آلمانی برند ریها
 • شیلنگ سیلیکونی کره ای

بهترین برند شیلنگ سیلیکونی، rehau تولید کشور آلمان است.

شیلنگ های سیلیکونی با کیفیت را از کجا بخریم؟

با شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت های کرونایی در کشور، این سوال برای خریداران شیلنگ های سیلیکونی پیش امده است که در این شرایط شیلنگ سیلیکونی از کجا بخریم؟ با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و فضای مجازی، بهترین انتخاب، خرید اینترنتی از سایت های معتبر فروش شیلنگ های سیلیکونی است.

با گسترش گوشی هوشمند و استفاده از اینترنت، خرید حضوری شیلنگ سیلیکونی از رونق افتاده است و اکثرا فروش لوله سیلیکونی غیرحضوری انجام می‌شود. به همین جهت به فروشگاه شیلنگ سیلیکونی که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارئه دهد، احتیاج دارید.

تهرانی مارکت یکی از معتبرترین فروشگاه های شیلنگ سیلیکونی است که محصولات خود را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. محصولات این نمایندگی شیلنگ سیلیکونی از مواد اولیه درجه یک تولید شده است. با فروشگاه تهرانی مارکت در هر منطقه از کشور، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا با پست پیشتاز و سریع برای شما ارسال شود. کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس با تهرانی مارکت

خرید شلنگ سیلیکونی

همان طور که پیشتر گفته شد، لوله سیلیکونی انواع مختلفی دارد؛ برای خرید اینترنتی شیلنگ سیلیکونی باید مشخص کنید که چند متر نیاز دارید. سپس باید به قطر شیلنگ سیلیکونی توجه داشته باشید. هر چقدر قطر داخلی (قطر سوراخ شلنگ) بیشتر باشد، مایعات با سرعت بیشتر و حجم بیشتر انتقال میابند. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی شیلنگ سیلیکونی با مشاوره رایگان ما تماس بگیرید.

شیلنگ هایی که ضخامت گوشته آنها بیشتر است، تحمل فشار بیشتری دارند. از آنجا که هر چه قدر ضخامت شلنگ بیشتر باشد، وزن بالاتری خواهد داشت، این شیلنگ ها قیمت بالاتری دارند.

خرید شیلنگ سیلیکونی دیجی کالا

با توجه به اینکه دیجی کالا در بین کاربران اینترنتی از محبوبیت بالایی برخوردار است، اقدام به خرید شیلنگ سیلیکونی دیجی کالا کنند. در صورتی که در لیست موجودی انواع شیلنگ دیجی کالا، شیلنگ سیلیکونی وجود ندارد. بنابراین برای خرید شیلنگ سیلیکونی نسوز دیجی کالا می‌توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت شیلنگ سیلیکونی نسوز

از آنجا که بازار دارای نوسانات زیادی است، برای اطلاع از قیمت شیلنگ سیلیکونی نسوز با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید اینترنتی شیلنگ سیلیکونی را به خود اختصاص دهد.

02133918748

09124484734

02133918749

محصولات شیلنگ سیلیکونی:

 • شیلنگ سیلیکونی صنعتی
 • شیلنگ سیلیکون قلیون
 • شیلنگ سیلیکون تقطیر
 • شیلنگ سیلیکونی غذایی قلیون
 • شیلنگ سیلیکونی بهداشتی تقطیر
 • شیلنگ عرق گیری
 • شیلنگ سیلیکونی نسوز
 • شیلنگ سیلیکونی دستگاه دیالیز
 • شیلنگ سیلیکونی آنژیوگرافی
 • شیلنگ سیلیکونی پمپ پریستالتیک
 • شیلنگ سیلیکونی پریستالتیک
 • شیلنگ سیلیکونی ساکشن
 • شیلنگ سیلیکونی یونیت
 • شیلنگ سیلیکونی گلاب گیری
 • شیلنگ سیلیکونی بدون بو

سوالات متداول

شیلنگ سیلیکونی چیست؟

شیلنگ سیلیکونی نسوز از پلیمر سیلیکون 100% خالص ساخته شده است. شیلنگ های سیلیکون یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت فرآوری با خلوص بالا است، زیرا شیلنگ ها بسیار انعطاف پذیر، مقاوم در برابر انقباض و پارگی هستند و انتخاب خوبی برای استفاده با پمپ های پریستالتیک است.

شیلنگ های سیلیکونی با کیفیت را از کجا بخریم؟

با گسترش گوشی هوشمند و استفاده از اینترنت، خرید حضوری شیلنگ سیلیکونی از رونق افتاده است و اکثرا فروش شیلنگ سیلیکونی غیرحضوری انجام می‌شود. به همین جهت به فروشگاه شیلنگ سیلیکونی که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد، احتیاج دارید. شما می توانید به تهرانی مارکت مراجعه کنید.

قیمت شیلنگ سیلیکونی چقدر است؟

از آنجا که بازار دارای نوسانات زیادی است، برای اطلاع از قیمت شیلنگ سیلیکونی نسوز با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید.