09124484734
02133918748
02133918749

شیلنگ هیدرولیک نخ دار

شیلنگ نخ دار، شیلنگ هایی هستند که در سیستم های هیدرولیکی با فشارهای کاری پایین و متوسط کاربرد دارند. این شیلنگ ها برای مواد مختلف مثل روغن، نفت و بنزین و گازوئیل، باد، آب و مواد غذایی و دارویی کاربرد دارند. ساختار شیلنگ های هیدرولیک نخ دار، این گونه است که لایه داخلی از مواد سازگار با سیال هیدرولیک و لایه محافظ خارجی از جنس پلاستیک ساخته شده است. با یک یا دو لایه نخ بافته شده، تقویت می‌شود که بین آنها عایق جداکننده لاستیکی وجود دارد.

برندهای شیلنگ هیدرولیک نخ دار تهرانی مارکت:

شیلنگ هیدرولیک سیدات ایتالیا

شیلنگ هیدرولیک سمپریت اتریش

شیلنگ هیدرولیک سل ترکیه

شیلنگ هیدرولیک آلفا گاما ایتالیا

ساختار شیلنگ نخدار فشار قوی

لایه داخلی شیلنگ نخدار

جنس لایه داخلی باید با سیال سازگاری داشته باشد، چراکه به طور مستقیم با آن در تماس است. بنابراین درصورت تغییر مایع سیال، سازگاری آن را با جنس لایه داخلی مورد توجه قرار دهید.

لایه داخلی نباید مک داشته یا متخلل باشد. درجه حرارت سیال روی لایه داخلی تاثیر می‌گذارد و دمای کاری بین 41- و 100+ درجه را تحمل می‌کند. وظیفه لایه داخلی آب بندی روی اتصالات سرشلنگی است.

لایه تقویت شده با نخ

لایه بافته شده از نخ، باعث ایجاد مقاومت شیلنگ در برابر فشارهای داخلی می‌شود. این لایه قابلیت انبساط بالایی دارد. وظیفه اصلی این لایه، تحمل فشار داخل شیلنگ هیدرولیک است.

روکش محافظ خارجی شیلنگ هیدرولیکی نخ دار

روکش خارجی، شیلنگ را در برابر عوامل زیر محافظت می‌کند:

  • غیر رسانا بودن برق
  • مقاوم در برابر سایش
  • مقاوم در برابر شعله
  • مقاوم در برابر ازن و اشعه UV
  • مقاوم در برابر خوردگی

انواع روکش محافظ خارجی

  • روکش صاف الاستومری
  • روکش پیچیده شده الاستومری

انواع شیلنگ های هیدرولیک نخدار

شیلنگ های هیدرولیکی براساس فشاری که تحمل می‌کنند، به دو نوع یک لایه نخ و دولایه نخ تقسیم می‌شود.

خرید شیلنگ نخدار فشار قوی هیدرولیک

نکاتی که برای خرید شیلنگ نخدار باید به آنها توجه داشته باشید، این است که بایستی مارک شیلنگ هیدرولیک با اتصالات آن یکسان باشد. لایه داخلی شیلنگ با سیال سازگار باشد. تاریخ تولید شیلنگ روی آن درج شده است؛ اما تخمین دقیق تاریخ انقضای آن کار مشکلی است. طول عمر مفید این شیلنگ ها به نوع کاربرد و شرایط محیطی بستگی دارد.

فروشگاه تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ هیدرولیک با تضمین کیفیت می باشد. برای خرید شیلنگ نخدار فشار قوی هیدرولیک با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

قیمت شیلنگ فشار قوی نخ دار

برای اطلاع از قیمت شیلنگ نخدار، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید شیلنگ های نخ دار هیدرولیکی را به خود اختصاص دهد.

ویژگی ها

نوع متریال: ترموپلاستیک یا لاستیک مصنوعی

رنگ: انواع رنگ مشکی، زرد، آبی، قرمز و طوسی

طول: متراژ دلخواه از یک متر

قطر: سایز بندی متفاوت

همین حالا سفارش دهید

02133918749

02133918748

09124484734

info@tehranimarket.com​