Showing all 5 results

Show sidebar
نمایش محصولات 9 24 36

شیلنگ پنوماتیک

در سیستم های پنوماتیک معمولا از شیلنگ پنوماتیک برای توزیع هوای فشرده به اجزای مختلف سیستم استفاده می شود. برای انتقال هوا از کمپرسور به یک سیستم پنوماتیک، باید ابعاد شیلنگ پنوماتیک، ماده ای که از آن ساخته شده و عملکرد آن را در نظر بگیرید. ابعاد یک شیلنگ شامل طول کلی و قطر داخلی آن است. سیستم های پنوماتیک دارای اتصالات پنوماتیک است که مونتاژ سیستم را آسان تر می کنند.

جهت مشاوره، سفارش و خرید شیلنگ پنوماتیک با ما تماس بگیرید:

09124484734

شیلنگ پنوماتیک چیست؟

در پاسخ به این سوال که شیلنگ پنوماتیک چیست، باید گفت Pneumatics نامی فراگیر برای فناوری پیشرفته ماشین هایی است که با استفاده از گاز فشرده کار می‌کنند. یک شلنگ پنوماتیک هوای فشرده را به اجزای سیستم پنوماتیک مانند محرک ها و شیرها توزیع می کند.

انواع شیلنگ پنوماتیک

اکثرا انواع شیلنگ پنوماتیک از ترموپلاستیک ساخته شده است. بسته به نوع کاربرد آنها می توانند تک لایه یا چند لایه باشند. این شیلنگ ها به شیلنگ پنوماتیک دما بالا معروف هستند.

شیلنگ پلی اورتان (PU): این شیلنگ ها مقاوم در برابر انقباض و سایش هستند. هم چنین انعطاف پذیر و محکم هستند.

شیلنگ پنوماتیک پلی اتیلن (PE): انعطاف پذیری بالا و مقاومت شیمیایی خوبی دارد و مقرون به صرفه است.

شیلنگ پلی آمید(PA): این شلنگ ها بیشتر با نام شیلنگ نایلونی معروف هستند. سبک و مستحکم هستند؛ هم چنین در برابر فشار قوی مقاومت بالایی دارند و میزان چذب رطوبت آنها کم است.

انواع شیلنگ پنوماتیک

انواع برندهای شیلنگ پنوماتیک

تهرانی مارکت نمایندگی شیلنگ پنوماتیک را دارد و یکی از واردکننده های  محصولات درجه یک از خارج از کشور است. انواع شیلنگ پنوماتیک چینی، تایوانی و کره ای با پایین ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده شده است.

انواع برندهای شیلنگ پنوماتیک خارجی عبارت انداز:

 • شیلنگ پنوماتیک LMC
 • شیلنگ پنوماتیک ship
 • شیلنگ پنوماتیک KCC
 • شیلنگ پنوماتیک verto
 • شیلنگ پنوماتیک CBC
 • شیلنگ پنوماتیک elite
 • شیلنگ پنوماتیک CDC
 • شیلنگ پنوماتیک کره ای
 • شیلنگ پنوماتیک فنری
 • شیلنگ پنوماتیک چینی
 • شیلنگ پنوماتیک تایوانیشیلنگ پنوماتیک الیت

شیلنگ پنوماتیک cdc

شیلنگ پنوماتیک CBC

فروشگاه تهرانی مارکت نمایندگی محصولات پنوماتیک CBC که می توانید انواع شیلنگ CBC و محصولات CBC را از این مجموعه تهیه نمایید. کافیست با کارشناسان ما در واحد فروش ارتباط برقرار کنید.

خرید شیلنگ پنوماتیک CBC:

02133918748

09124484734

شیلنگ پنوماتیک یونیت دندانپزشکی

یونتیت های دندانپزشکی از مهمترین تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی هستند. جهت سفارش و خرید شیلنگ پنوماتیک یونیت دندان پزشکی با فروشگاه تهرانی مارکت ارتباط برقرار نمایید.

کاربرد شیلنگ پنوماتیک

اکثر شیلنگ های پنوماتیک از ترموپلاستیک ساخته شده اند. بسته به نوع کاربرد می توانند تک لایه یا چند لایه باشند. یکی دیگر از کاربردهای آن، تأمین هوا به قطعات است.

اجزای سیستم پنوماتیک مانند دریچه ها، سیلندرها یا تنظیم کننده های فشار، معمولاً از طریق شیلنگ های پنوماتیک به خط اصلی تأمین هوا متصل می شوند. داشتن یک شلنگ انعطاف پذیر به دلیل ارتعاش یا حرکت اجزا مهم است. همچنین به خاطر اینکه در پایان چرخه پنوماتیک هستند، می توانند کمترین قطر مورد نیاز را داشته باشند. آنها از طریق اتصالات پنوماتیک به خط اصلی تأمین هوا و اجزای دیگر متصل می شوند. در تهرانی مارکت انواع اتصالات پنوماتیک برنجی و اتصالات پنوماتیک پلاستیکی به فروش می‌رسد.

محصولات مرتبط:

شیلنگ پنوماتیک برای چه استفاده می شود؟

از شیلنگ های پنوماتیک به عنوان مجاری هوا برای گرمایش و سرمایش و تأمین هوای فشرده در فشارهای قوی استفاده می‌شود. عملکرد اصلی شلنگ های پنوماتیک انتقال هوای تحت فشار به محرک ها، سوپاپ ها، ابزارها و سایر دستگاه ها است. شلنگ پنوماتیک معمولاً از یک لوله داخلی، یک یا چند لایه از الیاف تقویت شده بافته شده یا مارپیچ و یک پوشش محافظ خارجی تشکیل شده است.منبع

خرید شیلنگ هوای پنوماتیک 

قبل از خرید شیلنگ پنوماتیک، شما باید به 4 سوال زیر فکر کنید.

چند متر شلنگ نیاز دارید؟

قطر داخلی شلنگ باید چقدر باشد؟

شلنگ شما باید از چه موادی ساخته شود؟

آیا می خواهید یک شلنگ استاندارد یا فنری بخرید؟

شما می توانید قبل از خرید شیلنگ پنوماتیکی، با مشاورین ما تماس بگیرید و در این مورد آگاهانه تصمیم بگیرید.

02133918749

02133918748

09124484734

بازار شیلنگ پنوماتیک درجه یک

با جستجو در بازار شیلنگ پنوماتیک به این نتیجه می رسید که خرید اینترنتی بهترین انتخاب است. تهرانی مارکت فروشگاه شیلنگ پنوماتیک است که تمامی سایزهای شیلنگ پنوماتیک را با قیمت پایین در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

عملکرد شیلنگ های پنوماتیکی

شیلنگ های پنوماتیکی تقریبا برای انتقال محتویاتی نظیر فشار هوا مورد استفاده قرار می گیرند. این شیلنگ ها کاربردهای فراوانی در صنعت و پزشکی دارند. همه ما با شیلنگ های باغچه ها آشنایی داریم و می دانیم که این شیلنگ ها از منبع شیر آب را به جایی که می خواهید انتقال می دهند. در مورد شیلنگ های پنوماتیکی نیز همینطور است. این نوع شیلنگ ها به منبع کمپرسور هوا اتصال دارند و هوا را به نقطه ایی خاص انتقال می دهند.

البته تفاوت هایی نیز در ساختار و مواد اولیه استفاده شده برای ساخت این نوع شیلنگ ها وجود دارد. این شیلنگ ها به دلیل انتقال هوای پر فشار لازم است تا بسیار محکم تر و مقاوم تر از سایر شیلنگ های معمولی باشد.

شیلنگ پنوماتیک


برای مشاهده انواع اتصالات پنوماتیک وارد شوید


چند متر شیلنگ پنوماتیک نیاز دارم؟

طول شلنگ شما مستقیماً بر قابلیت استفاده و عملکرد ابزارهای بادی شما تأثیر می گذارد. شما می توانید یک شلنگ 50 متری بخرید اما ما توصیه می کنیم این کار را نکنید! علاوه بر سنگینی و حجیم بودن آن، هرچه طول شلنگ شما بیشتر باشد، فشار هوا در مسیر از بین خواهد رفت.

به این فکر کنید که با سیستم پنوماتیک خود چه کاری می‌خواهید انجام دهید. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک اتومبیل را رنگ آمیزی کنید، نسبت به شخصی که قصد دارد از یک مته هوا برای ساخت اسباب بازی های چوبی روی نیمکت کار استفاده کند، به شلنگ بیشتری برای حرکت به اطراف احتیاج دارید.

هدف هنگام انتخاب طول شیلنگ پنوماتیک ایجاد تعادل بین حداکثر قدرت مانور با شیلنگ هوا و حداقل افت فشار است.منبع

قیمت شیلنگ پنوماتیک

برای اطلاع از قیمت انواع شیلنگ پنوماتیکی، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با پایین ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید شیلنگ های پنوماتیک را به خود اختصاص دهد. از آنجا که بازار دارای نوسانات زیادی است، برای اطلاع از قیمت انواع سایز شیلنگ پنوماتیک زیر با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.

قیمت شیلنگ پنوماتیک 4

قیمت شیلنگ پنوماتیک 6

قیمت شیلنگ پنوماتیک 8

قیمت شیلنگ پنوماتیک 10

تماس با تهرانی مارکت

مشخصات شیلنگ پنوماتیک

بر اساس مشخصات شیلنگ پنوماتیک که مورد نیاز است باید برای خرید اقدام کنید. در ادامه با سایز شیلنگ های پنوماتیک بیشتر آشنا خواهید شد.

طول شیلنگ پنوماتیک

شیلنگ های هوا معمولاً با طول های مختلفی تهیه می شوند و تهیه شلنگ برای انواع مختلف کاربری امکان پذیر است. طول انتخابی شما به مسافتی که باید بین کمپرسور و فضای کار ابزار پنوماتیک طی کنید، بستگی دارد. یک شلنگ بلند امکان جداسازی بیشتر بین فضای کار و کمپرسور را فراهم می کند، اما مقداری از فشار هوا در انتقال از بین می رود. شلنگ کوتاه تر در فضاهای تنگ مانور بیشتری دارد ، فشار را بهتر حفظ می کند و با کمپرسور قابل حمل به خوبی کار می کند.

هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب شیلنگ پنوماتیکی، به قدرت مانور ابزار پنوماتیک و اندازه فضای کار شما بستگی دارد.

قطر داخلی شیلنگ پنوماتیک

قطر شیلنگ پنوماتیک در تعیین میزان تأمین هوای فشرده مهم است. متداول ترین قطرها 6 میلی متر، 8 میلی متر و 10 میلی متر هستند. هرچه قطر بیشتر باشد، به طور قابل توجهی به وزن شلنگ افزوده و مانور آن کمتر می شود. برای مشاوره رایگان در این مورد با ما تماس بگیرید.

اندازه شلنگ با شناسه آن اندازه گیری می شود (قطر داخلی). اما این بدان معنا نیست که قطر داخلی همان شلنگ هوا همان قطر خارجی را داشته باشد. قطر خارجی شلنگ هوا به ضخامت دیواره شیلنگ و وجود لایه تقویت کننده بستگی دارد.

شیلنگ پنوماتیک چیست؟

یک شیلنگ باد است که هوای فشرده را به اجزای مختلف سیستم پنوماتیک می‌رساند.

سیستم پنوماتیک چگونه کار می کند؟

یک سیستم پنوماتیک معمولاً شامل کمپرسور، پیستون، تنظیم کننده فیلتر هوا و شیر برقی است. به لطف این فناوری پیشرفته، بسیاری از دستگاه های پنوماتیک و لوازم جانبی از جمله انواع مختلف پمپ تولید می‌شوند، هنگام خرید محصولات پنوماتیک بسیار مهم است که تمام استانداردها را داشته باشند. ما در تهرانی مارکت کیفیت هر محصول را تضمین می‌کنیم.!

چه زمانی باید شلنگ پنوماتیک را جایگزین کنید؟

دو دلیل وجود دارد که می خواهید شیلنگ هوا را ارتقا دهید. اولین مورد این است که شما یا می خواهید سیستم هوای خود را به روز کنید تا بتوانید از ابزارهای مختلف استفاده کنید، یا اینکه قصد دارید بیشتر از سیستم خود استفاده کنید. دوم این که نقصی در شلنگ هوا موجود شما وجود دارد و شما باید آن را تعویض کنید.

شیلنگ ساده یا فنری؟

همچنین انتخاب شیلنگ مناسب هوا شامل انتخاب یک شلنگ استاندارد ، مستقیم یا فنری است. شیلنگ های استاندارد صاف ، بدون سیم پیچ هستند ، اما می توانند در آنها گره هایی ایجاد شود که باعث کاهش یا قطع جریان هوا شود. از طرف دیگر، کار با آنها آسان است. چراکه هیچ مقاومتی ندارند و می توانند برای ذخیره سازی در حلقه ها جمع شده و یا روی حلقه شلنگ نصب شوند. شلنگ های فنری مانند کابل های تلفنی به سبک قدیمی هستند. با داشتن تعداد زیادی سیم پیچ کوچک و منظم، آنها را بسیار کوتاهتر از آنچه که هستند نشان می دهند. این سیم پیچ ها بسیار کششی هستند و پس از استفاده به جای خود باز می گردند.