09124484734
02133918748
02133918749

کانال فلکسیبل آلومینیومی

یکی از کانال های فلکسیبل که از جنس فویل آلومینیوم ساخته می‌شود، لوله خرطومی آلومینیومی است. لوله فلکسیبل آلومینیوم ساخته شده از دو فویل آلومینیوم و یک لایه پلی استر برای نصب آسان طراحی شده و با استفاده از یک فنر فولادی ساختار گرد و انعطاف پذیر به خود گرفته است. انعطاف پذیری این لوله به گونه ایست که به راحتی خم و راست شده و در صورت لزوم می توان آن را در مناطق تنگ قرار داد. با توجه به ساختار و قیمت مناسب کانال های فلکسیبل آلومینیوم در سیستم های انتقال هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کانال ها در قطرهای 4.5 تا 45 سانتی متری تولید می شوند.

لوله های خرطومی آلومینیوم با درجه حرارت بالا، برای قیف کردن هوای صنعتی و دود مناسب است. این نوع کانال از یک آلیاژ آلومینیوم موج دار تک لایه ساخته شده است. دیواره های کانال های فلکسیبل با استفاده از یک درز دو لایه با دوام ساخته شده است که برای اتصال چین خورده است. این کانال های آلومینیومی با دامنه کار -100 تا + 400 درجه فارنهایت برای مقاومت در برابر کاربردهای درجه حرارت شدید ساخته شده اند. آنها برای مقاومت در برابر خستگی، هوا و اکثر بخارات خورنده و مواد شیمیایی ساخته شده اند. کانال های خرطومی آلومینیوم حتی در صورت وجود دودهای خورنده، ماندگاری بالاتری نسبت به الاستومریک دارند.

ویژگی های کانال خرطومی آلومینیوم

  • وزن آن بسیار سبک است، که سرعت عمل در جابجایی و نصب بالایی دارد
  • دارای قابلیت فشردگی بالایی است که باعث می‌شود حمل و بسته بندی آن آسان شود
  • قابلیت انعطاف پذیری بسیاری بالایی دارد؛ بنابراین میتوان آن را به هر شکلی در آورد.
  • در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم است
  • در برابر شعله، حرارت و نفوذ نور خورشید مقاومت می‌کند
  • نصب آن راحت و آسان است
  • قیمت آن مقرون بصرفه است
  • در مقابل محدوده دمایی 20- تا 170+ مقاومت دارد

کاربرد کانال فلکسیبل فویلی آلومینیوم

امکان تولید کانال فلکسیبل آلومینیومی در سایزها و وزن های متفاوت وجود دارد. بنابراین باتوجه به نیاز مشتری و شرایط محیطی این اندازه ها قابل تغییر است. به همین جهت تنوع بالایی در تولید با سایزهای مختلف برای کاربردهای متفاوت دارد. از لوله های خرطومی فلکسیبل بیشتر برای کاربردهای تهویه و انتقال هوا در مناطق مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی و بهداشتی استفاده می شود و جایگزین خوبی برای کانالهای گالوانیزه است.

نصب و اجرای کانال خرطومی فلکسیبل آلومینیومی

اگر چه عملیات نصب و اجرای این کانال با سرعت بالا و در کمترین زمان انجام می‌شود، اما باید کیفیت و دقت بالایی در هنگام نصب داشته باشید. چرا که کوچک ترین اختلال در نصب کانال فکسیبل آلومینیومی، باعث می‌شود عملکرد کل سیستم با مشکل مواجه شود. اما در صورتی که این کانال به درستی نصب شود، یاعث می‌شود راندمان عملکرد کل سیستم بالا رود و کیفیت آن افزایش یابد. در این صورت عمر مفید کانال خرطومی آلومینیومی بیشتر می‌شود.

این کانال فلکسیبل سبک و قابل انعطاف است و به راحتی می توان آن را با دست خم یا دستکاری کرد. کانالهای سبک آلومینیومی، هنگام خم شدن شکل خود را حفظ می کند. این ویژگی مهم در شکل گیری آرنج ها برای خم شدن و چرخش آسان در طی مراحل نصب کمک می کند. همین ویژگی باعث می شود که لوله خرطومی آلومینیومی با هرگونه خم شدن بدون استفاده از مواد پشتیبانی اضافی در محل خود باقی بماند. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که کانال های خرطومی نباید در معرض خم شدن و حرکت مکرر قرار بگیرند. برای انعطاف مداوم کانال فلکسیبل توصیه نمی شود. از اتصالات لوله، برای قرار دادن قطعات اضافی لوله در کنار هم برای طول بیشتر استفاده کنید.

قیمت کانال فلکسیبل آلومینیومی

برای اطلاع از قیمت کانال فلکسیبل آلومنیومی، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید اینترنتی لوله خرطومی فلکسی آلومینیوم را به خود اختصاص دهد.

خرید کانال فلکسیبل آلومینیوم

فروشگاه تهرانی مارکت تامین کننده انواع کانال های فلکسیبل شامل کانال فلکسیبل خرطومی پلی استر، کانال فلکسیبل آلومینیومی، کانال فلکسیبل عایق دار، کانال فلکسیبل برزنتی، کانال فلکسیبل پی وی سی، کانال فلکسیبل کومبی با تضمین کیفیت می باشد.

برای خرید کانال خرطومی آلومینیومی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

ویژگی ها

نوع متریال: آلومینیوم/ پلی استر

محدوده دما: -20 / + 110 درجه سانتیگراد

قطر: از 10 تا 45 سانتی متر

همین حالا سفارش دهید

02133918749

02133918748

09124484734

info@tehranimarket.com​