09124484734
02133918748
02133918749

شیلنگ آبیاری لاستیکی

شیلنگ های لاستیکی برای انتقال مایعات از مکانی به مکان دیگر طراحی شده است. از این شیلنگ ها علاوه بر آب و مایعات نظیر آن، برای انتقال گاز یا هوای مایع نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شیلنگ ها از طریق فرایند اکستروژن تولید می‌شود. شیلنگ لاستیکی کشاورزی یا شیلنگ پلاستیکی آبیاری، دارای ضخامت و رنگ بندی های متنوع است.

شیلنگ های لاستیکی آب به منظور استفاده در سطوح صاف و ناهموار طراحی شده است؛ همچنین برای مانور آسان در میان درختان و بوته ها و سایر موانع فیزیکی، تحت فشار نیز استفاده می شود. در ادامه با قیمت شیلنگ لاستیکی و انواع آن بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی های شیلنگ لاستیکی آب

  • از جنس لاستیک درجه یک ساخته شده است.
  • عمر طولانی دارد.
  • دارای خاصیت کشانی و مقاومت خوبی است.
  • در برابر خوردگی و سایش مقاوم است.
  • در برابر سوختن مقاومت دارد.

کاربردهای صنعتی شیلنگ لاستیکی

شیلنگ سوخت

شیلنگ های سوخت به خاطر تنظیم و کاهش انتشار هیدروکربن ها، باید نفوذپذیری بسیار کمی داشته باشد. سوخت هایی مانند اتانول و متانول به شیلنگ هایی با مقاومت بالا نیاز دارند. هم چنین افزودن جیوه های کربن، باعث می‌شود نفوذپذیری بنزین کاهش یابد.

شیلنگ رادیاتور

شیلنگ های رادیاتور مورد استفاده در دمای بالا، در برابر خنک کننده ها مقاوم هستند.

شیلنگ لاستیکی صنعتی

شیلنگ هایی که در صنعت مورد نیاز است، باید مقاومت در برابر حلال ها و مواد شیمیایی بالایی داشته باشند. در اینجا می توان از شیلنگ های صنعتی لاستیکی استفاده کرد.

شیلنگ آتش نشانی لاستیکی

قسمت داخلی این شیلنگ ها، از لاستیک ساخته می شوند که برای انتقال آب مناسب است. هم چنین لاستیک مقاومت خوبی در برابر گرما و سایش از خود نشان می‌دهد.

شیلنگ آب معمولی

از شیلنگ آب لاستیکی برای آب دادن به گیاهان در باغ استفاده می‌شود.

شیلنگ لاستیکی هوا

از این نوع شیلنگ ها برای غواصی زیر آب استفاده می شود.

خرید شیلنگ لاستیکی

همان طور که پیشتر گفته شد، شیلنگ های لاستیکی انواع مختلفی دارند. برای خرید شیلنگ لاستیکی ابتدا باید مشخص کنید که چند متر نیاز دارید؛ سپس باید به قطر شیلنگ توجه داشته باشید. برای هر کاربرد این شیلنگ ها قطر داخلی و قطر خارجی مشخصی دارند. برای سفارش شیلنگ پلاستیکی آبیاری با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.

قیمت شیلنگ آب لاستیکی

برای اطلاع از قیمت شیلنگ آب فشار قوی، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید اینترنتی شیلنگ های لاستیکی آبیاری را به خود اختصاص دهد.

ویژگی ها

نوع متریال: لاستیک

رنگ: مشکی، قرمز و زرد

طول: متراژ دلخواه

قطر: سایز دلخواه

همین حالا سفارش دهید

02133918749

02133918748

09124484734

info@tehranimarket.com​