اتصالات برنجی یکی از بسیاری از اتصالات موجود در بازار است. در سیستم لوله کشی ها چندین سال از اتصالات مس و روی برای کارهای مختلف استفاده می کردند. این روزها اتصالات برنجی انتخاب رایج هر لوله کشی است.

اتصالات لوله برنجی به طور گسترده در مهندسی عمران، مواد شیمیایی، گازهای قابل اشتعال، آبیاری و سایر کاربردهای لوله کشی استفاده می‌شود. شرکت تهرانی مارکت انواع اتصالات برنجی را در اندازه ها و اشکال مختلف برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه می دهد. این اتصالات طول عمر بالایی دارد و می تواند گاز و مایع موجود در لوله را به طور موثر مدیریت کند. اتصالات برنجی علاوه بر ساختمان در ترمزهای هوا، خطوط سوخت، سوپاپ ها و برخی از قطعات خودرو نیز استفاده می شود.

چرا باید از اتصالات برنجی استفاده کرد؟
دوام: اتصالات برنجی در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند و زنگ نمی زنند طوری که می توان سال ها بدون هیچ شکایتی از آن استفاده کرد.

بهترین برای پروژه های طولانی: اتصالات برنجی انتخاب فوق العاده ای هستند اگر می خواهید از آنها در یک پروژه طولانی مدت استفاده کنید و نتایج مناسبی کسب کنید.

مقاومت در برابر خوردگی: اتصالات برنجی که شرکت تهرانی مارکت ارائه می دهد طوری عمل می کنند که اکسید نمی شوند و در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند.

همه کاره: انواع اتصالات برنجی در اندازه ها و اشکال مختلف توسط ما ارائه می شود. شما می توانید بر اساس پروژه خود یکی را انتخاب کنید.

انواع یراق آلات برنجی
آداپتور برنجی: برای تغییر نوع اتصال استفاده کنید.

کوپلینگ یا سوکت: برای اتصال دو لوله با اندازه مشابه استفاده می شود.

سه راهی لوله: اتصالات T شکل که برای تامین مایعات به بیش از یک طرف نیاز است استفاده می شود.

زانویی: نوعی از اتصالات برای کنترل جهت جریان بین لوله ها استفاده می شود. موجود در 90 درجه و 45 درجه.

بست انتهایی: جهت بستن انتهای لوله ها استفاده می شود.

اتصالات برنجی پرکاربردترین و مقرون به صرفه ترین اتصالات هستند. دوام، پایداری، هزینه و کیفیت آنها را به انتخابی ایده آل برای هر کاربری خانگی و تجاری تبدیل می کند. جهت خرید اتصالات برنجی با کارشناسان ما در شرکت تهرانی مارکت تماس بگیرید هم چنین به دلیل تنوع بالای محصولات جهت اطلاع از قیمت اتصالات برنجی و مشاوره در زمینه خرید آن با ما در تماس باشید.

اتصالات برنجی

هیچ محصولی یافت نشد.