اتصالات پنوماتیک پلاستیکی برای اتصال انواع شیلنگ پنوماتیک، شیلنگ های پنوماتیک پلی اورتان، شیلنگ های پنوماتیک پلی آمید و شیلنگ های پنوماتیک پلی اتیلن کورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مزیت های این اتصالات، وصل و قطع راحت آن است. هم چنین با توجه به انواع مختلفی که اتصالات پلاستیکی پنوماتیک دارند، پاسخگوی طیف وسیعی از نیازها است. فشار عملیاتی 0 تا 10 بار را تحمل می‌کند و در دمای 0 تا 60 درجه سانتی گراد به خوبی کار می‌کند.

پلی پروپیلن یک گرمانرم است که به طور گسترده ای برای اتصالات پنوماتیک استفاده می شود، زیرا دارای دوام بالا، قیمت پایین و سازگاری گسترده با مواد دیگر است. این نشان دهنده مقاومت دو محوری عالی، جریان سرما و افزایش عملکرد است. با خیال راحت می تواند برای کاربرد در مناطق در معرض استفاده شود، زیرا در برابر شرایط جوی، ازن و اشعه ماورا بنفش مقاوم است.

انواع برندهای اتصالات پلاستیکی پنوماتیک
اتصال پلاستیکی پنوماتیک تایوانی
اتصال پلاستیکی پنوماتیک تایوان
اتصال پلاستیکی پنوماتیک کره ای
اتصال پنوماتیک پلاستیکی verto
اتصال پنوماتیک پلاستیکی CDC
اتصال پنوماتیک پلاستیکی CPC
اتصال پنوماتیک پلاستیکی cbc
نحوه استفاده از اتصالات پلاستیکی پنوماتیک
اتصال و جداسازی این قطعات بسیار آسان و سریع است. برای متصل کردن می‌توانید به راحتی شیلنگ را به دورن اتصال فشار دهید و برای جدا سازی به آرامی آستر پلاستیکی را به پایین فشار داده، سپس شیلنگ را به بیرون بکشید. باید توجه داشت که حداقل دمای مورد استفاده از اتصالات پلاستیکی صفر درجه است؛ بنابراین برای آب های بسیار سرد و منجمد کننده استفاده نکنید.

امکانات اتصالات پنوماتیک پلاستیکی
این اتصالات بیش از 60 مدل مختلف دارد.
مطابق با استاندارهای بین المللی ساخته شده است.
ساختاری بیضی شکل آن باعث استفاده آسان در فضاهای تنگ شده است.
برای اتصال با شیلنگ های پلی اورتان و پلی آمید طراحی شده است.
شش ضلعی بودن داخل و خارج آن، امکان سفت کردن با آچار را فراهم می‌آورد.
بدنه فلزی آن از برنج ساخته شده است.
قابل استفاده مجدد با اتصال و قطع چندگانه است.
قیمت اتصالات پلاستیکی پنوماتیک
ما در تهرانی مارکت تلاش می‌کنیم محصولاتی با کیفیت و با مناسب ترین قیمت را به شما عرضه کنیم. از آنجا که بازار دارای نوسانات زیادی است، برای اطلاع از قیمت اتصالات پنوماتیک پلاستیکی با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.

خرید اتصالات پلاستیکی پنوماتیک درجه یک
تهرانی مارکت برای فروش محصولات پنوماتیکی، شیلنگ های پنوماتیک و اتصالات آنها را با بهترین متریال در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای ایجاد سهولت در خرید اتصالات پنوماتیک پلاستیکی، شما می‌توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. ما مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ کافیست برای خرید اینترنتی اتصالات پلاستیکی پنوماتیک با شماره های زیر تماس بگیرید.

اتصالات پنوماتیک پلاستیکی

هیچ محصولی یافت نشد.