بلاگ, شیلنگ آبنما فنردار

شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

شیلنگ صنعتی شفاف فنردار یا همان شیلنگ آبنما فنردار از ترکیب 100%  پی وی سی خالص با سیم فولادی گالوانیزه برای ایجاد مقاومت در برابر فشار منفی ساخته شده است.

شیلنگ آبنما فنردار مقاوم در برابر مواد شیمیایی، ازن، اتمسفر و شعله و همچنین خود خاموش شونده است. از کاربردهای این شیلنگ می توان به کلیه خطوط وکیوم، پخش غذا و نوشیدنی اشاره کرد. ساخت بخشی از آن نتیجه یک فرآیند منحصر به فرد است به طوری که سیم فنری را در دیواره های شلنگ قرار می دهند تا مواد داخل آن به راحتی تخلیه کند. از مزایای شیلنگ شفاف فنردار می توان به واکنش ندادن مواد شیمیایی با دیواره های شیلنگ اشاره کرد. همچنین شفاف بودن شیلنگ آبنما فنردار یکی از مزایای آن نیز به شمار می رود.

شیلنگ آبنما فنردار از چه چیزی ساخته شده است؟

لوله و پوشش دیواره های این شیلنگ از جنس PVC شفاف می باشد که داخل شیلنگ سیم فنری فولادی قرار گرفته است.

این نوع شیلنگ صنعتی شفاف فنردار شعاع خمش کوچکی دارد و در برابر اثرات خارجی، مواد شیمیایی و آب و هوای متنوع مقاوم می باشد. شفافیت آن باعث می شود تا بتوان محتوای داخل آن را به راحتی بررسی نمود. همچنین بسیار انعطاف پذیر می باشد و در برابر اشعه ماورابنفش بادوام است.

کاربرد شیلنگ آبنما فنردار

شیلنگ فنردار PVC به طور گسترده ای برای مکش و تخلیه آب، روغن و محصولات پودری در صنایع، کشاورزی، مهندسی، مواد غذایی و خطوط بهداشتی استفاده می شود، شیلنگ آبنما فنردار غذایی که مورد استفاده برای مواد غذایی می باشد از پی وی سی مخصوص مواد غذایی ساخته شده است. این نوع شیلنگ صنعتی غیر سمی، سبک، بدون بو و شفاف است.

همچنین از سیم فنری داخل شیلنگ به منظور مسدود نشدن جریان مواد در آن و هم چنین در برابر شوک الکتریکی و یا برخورد جریان الکتریکی محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *