دسته‌بندی نشده

اتصالات هیدرولیک پرچی

اتصالات هیدرولیک دارای طیف گسترده ای از انواع و کاربردها هستند. آنها برای اتصال به اجزایی مانند سیلندرهای هیدرولیک، لوله ها یا انواع مختلف شیلنگ های هیدرولیک در سیستم های هیدرولیک استفاده می شوند.

انواع مختلف اتصالات هیدرولیک پرچی unf-jic به سیالات اجازه می دهد تا جریان پیدا کنند و جهت خود را تغییر دهد، منحرف شود یا مخلوط شود. این اتصالات باید قابلیت ایجاد اتصالی محکم و جلوگیری از نشتی را داشته باشند. اتصالات هیدرولیکی پرچی unf-jic به طور گسترده در کاربردهای هیدرولیک از جمله لوله کشی، رباتیک، خطوط مونتاژ و تجهیزات سنگین استفاده می شود.

سیالات پرکاربرد در معرض اتصالات هیدرولیک

اتصالات هیدرولیک برای آب بندی روغن یا سیالات درون سیستم استفاده می شود. بنابراین، اتصالات باید با سیال مورد استفاده سازگار باشد. سیال هیدرولیک انرژی را برای سیستم فراهم می کند و به ماشین اجازه می دهد کار خود را انجام دهد. انواع مختلفی از سیالات در بازار وجود دارد.

سیالات مبتنی بر نفت: سیالات نفتی یا مواد معدنی پرمصرف ترین سیال هیدرولیک است. مواد افزودنی در چنین سیالاتی از زنگ زدگی و اکسیداسیون، سایش و پارگی، خوردگی و فشار شدید محافظت می کنند. این سیالات عموماً با کیفیت، کم هزینه و در دسترس هستند.

سیالات مبتنی بر آب: این سیالات دارای محتوای آب بالایی هستند، بنابراین برای مقاومت در برابر آتش استفاده می شوند. آنها به صورت امولسیون آب در روغن، امولسیون روغن در آب و مخلوط آب-گلیکول موجود هستند. آنها نسبت به سیالات مبتنی بر نفت گران تر هستند و مقاومت در برابر سایش پایین تری دارند.

سیالات مبتنی بر مصنوعات: این سیالات ساخته دست بشر هستند و مزایایی مانند مقاومت در برابر آتش، اصطکاک کمتر و پایداری حرارتی را دارند. آنها به دلیل خاصیت روان کنندگی عالی برای استفاده در کاربردهای با دمای بالا و فشار بالا ایده آل هستند. با این حال، آنها گران تر از مایعات مبتنی بر نفت هستند و ممکن است کمی سمی باشند.

نکات مهم در هنگام انتخاب اتصالات هیدرولیک پرچی

معیارهای زیر باید قبل از انتخاب انواع اتصالات هیدرولیک مناسب برای کاربرد شما در نظر گرفته شوند:

اندازه: قطر داخلی و خارجی اتصالات دو اندازه مهم هستند که باید در نظر گرفته شوند. این قطرهای اتصالات باید با قطر شلنگ سازگار باشد. اتصالات بزرگتر یا کمتر از اندازه ممکن است باعث نشتی یا از کار افتادن اتصال شوند.

مواد: مواد اتصالات هیدرولیک unf-jic  باید با سیال هیدرولیک و با محیط کار سازگار باشد.

دما: اتصالات هیدرولیک unf-jic باید برای محدوده دمایی شما مناسب باشد.

فشار: اتصالات هیدرولیک unf-jic باید برای محدوده فشار شما فشار مناسب باشد. عملکرد بیش از این محدوده می تواند باعث آسیب به اتصالات شود.

کاربرد: نوع کاربرد نیز نوع اتصالات هیدرولیک unf-jic مورد استفاده را تعیین می کند. اتصالات سه راهی یا متقاطع برای کاربرد مخلوط کردن یا توزیع استفاده می شود.

مونتاژ: اگر سیستم هیدرولیک نیاز به اتصال و قطع مکرر شلنگ یا لوله داشته باشد، می توان از اتصالات اتصال سریع هیدرولیک استفاده کرد. به طور مشابه، اتصالات فشاری هیدرولیک را می توان برای رفع نیاز به جوش یا لحیم کاری اتصالات استفاده کرد.

خرید اتصالات هیدرولیک پرچی

همانطور که گفته شد انواع و اندازه های متفاوتی از اتصالات هیدرولیک پرچی unf-jic وجود دارد به همین جهت برای اطلاع از قیمت اتصالات هیدرولیک پرچی موردنظر با کارشناسان ما در شرکت تهرانی مارکت تماس بگیرید. همچنین جهت راهنمایی و مشاوره در خرید اتصالات هیدرولیک می‌توانید با ما در ارتباط باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *