شیلنگ آبیاری

شیلنگ سم پاش کشاورزی

شیلنگ سمپاش چیست؟

یکی از مهم ترین بخش های دستگاه سمپاش، شیلنگ است. شیلنگ سمپاش فشار قوی از مواد پی وی سی تقویت شده تولید می شود. این شلنگ بسیار انعطاف پذیر و سبک در برابر مواد شیمیایی مقاوم است. ایده آل برای استفاده با مواد شیمیایی کشاورزی، کودها، آب یا هوای فشرده است. این شیلنگ ها در قطر ها و طول متفاوت تولید می شود. به طور معمول با طول های 50 و 100 متر در بازار عرضه می شوند.

ویژگی های شیلنگ سمپاش:

سبک، با دوام و عمر طولانی
انعطاف پذیری خوب و سازگاری در برابر آب و هوا
مقاومت در برابر فشار و خم شدن
مقاومت در برابر فرسایش، مواد اسیدی و قلیایی

مقاوم در برابر خوردگی و سایش با انعطاف پذیری مشابه لاستیک اما با عمر بسیار بیشتر

قابلیت های فشار بسیار بالاتر از شلنگ پی وی سی تقویت نشده
دمای کار: -5 ℃ تا + 65

به این شیلنگ شیلنگ سمپاش پی وی سی، شیلنگ سمپاشی، شلنگ سمپاش کشاورزی ، شیلنگ شیمیایی کشاورزی، شیلنگ اسپری سموم دفع آفات، شیلنگ گاز و … نیز گفته می شود. به طور گسترده برای انتقال فشار هوا، گاز، آب، سموم دفع آفات، کودها و سایر مواد شیمیایی سبک استفاده می شود. این شیلنگ ها برای پمپ های اسپری، سیستم های سمپاش، تجهیزات باغبانی، زمین های چمن، پیمانکاران، سیستم های آب و هوای فشرده گلخانه ها و سایر سیستم های پاشش کاربرد دارند.

کاربردها:

1. واقعاً بهترین گزینه برای انتقال آب، نفت، گاز است.
2. می تواند در شرایط کار عادی در کارخانه، مزرعه، کشتی، ساختمان و خانواده استفاده شود.

3. عمدتا در کشاورزیاز این لوله فشار بالا به عنوان اسپری حشره کش، انتقال گاز و مایعات، سموم دفع آفات، ماشین آلات شیمیایی و صنایع تولید استفاده می شود.

برای مشاهده انواع شیلنگ کشاورزی وارد شوید

علت لرزش شیلنگ سمپاش

در صورتی که هنگام سمپاشی، لرزش شیلنگ سمپاشی و نوسان مشاهده می کنید، با روش زیر می توانید جریان پیوسته ای را برای سمپاشی داشته باشید.

باید مخزن دارای آب کافی باشد؛ سپس زمانی که موتور روشن است، با استفاده از دستکش بلند، توری مکنده را از کف مخزن بیرون بیاورید. فقط 10 ثانیه، بیرون مخزن نگه دارید تا اتاقک فشار هواگیری کند. حال باید توری مکنده را در کف مخزن قرار دهید. با این کار دیگر شلنگ سمپاش لرزش ندارد و جریان پیوسته ای خواهید داشت. توجه داشته باشید وقتی موتور روشن است، بیشتر از 10 ثانیه توری را بیرون نگه ندارید؛ چرا که موجب آسیب رسیدن به پمپ پیستون خواهد شد.

انواع شیلنگ سمپاش

شیلنگ سمپاشی انواع مختلفی دارد. این شیلنگ ها که یک لایه یا دو لایه هستند، با طول های 50 یا 100 متری تولید می شوند. قطر داخلی شلنگ سمپاش معمولا 8.5 و 10 میلی متر است. شیلنگ های با قطر 10 میلی متر برای سمپاشی با تراکتور مناسب است و شیلنگ های 8.5 میلی متری برای استفاده با موتورهای سمپاشی است.

لیست قیمت شیلنگ سمپاش
قیمتاندازهسایزنوع
با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.50-100 متر5.16یک لایه
با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.50-100 متر5.16دو لایه
با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.50-100 متر3.8یک لایه
با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید.50-100 متر3.8دو لایه

انواع برند شیلنگ سمپاش

در کنار شیلنگ های سمپاشی که در ایران تولید می شوند، شیلنگ سمپاشی مورد نیاز کشور از خارج وارد می شود. شیلنگ های وارداتی کیفیت خوبی دارند، اما دارای قیمت بالاتری هستند. بخش زیادی از واردات شلنگ سمپاش را کشورهای کره، چین و ترکیه به خود اختصاص داده اند.

شیلنگ سمپاش ایرانی

برندهای مختلفی در ایران وجود دارند که به تولید شیلنگ سمپاشی کاملا ایرانی پرداخته اند. به عبارت دیگر به شیلنگ های که با مواد اولیه داخلی و در کارخانه های داخلی تولید می شوند. شلنگ سمپاش ایرانی می گویند. این شیلنگ ها در برابر انواع فشار از مقاومت خوبی برخوردار است. علاوه بر کیفیت خوبی که دارد، طول عمر بالایی نیز دارد.

شیلنگ سمپاش ترکیه ای

یکی از کشورهای وارد کننده شیلنگ سمپاش ترکیه با برند تواگا TOGAWA است. شیلنگ های سمپاش ترک در دو قطر 10 و 8.5 میلی متر تولید می شود. جنس شلنگ سمپاش ترکیه ای از pvc ساخته می شود. بخاطر دردسترس بودن و ارزانی این ماده، تولیدکننده قیمت شیلنگ سمپاش ترک را تا حد امکان پایین آورده است. این شیلنگ در برابر سرما انعطاف پذیری خود را از دست نمی دهد. هم چنین در برابر گرما نیز مقاومت بالایی دارد و شل نمی شود. شیلنگ سمپاشی تولید کشور کره در کنار کیفیت بالایی که دارد، قیمت آن مناسب است. این شیلنگ برای کسانی که به طور مداوم از دستگاه سمپاش استفاده می کنند، بسیار مناسب است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت شیلنگ سمپاش ایرانی و خارجی با مشاورین ما تماس بگیرید.

شیلنگ سمپاش چینی

شیلنگ سمپاش چینی یک از پرفروش ترین محصولات در این زمینه است. برند شیلنگ سمپاش چینی اصل با نام هاروست HARWEST معروف است. قیمت این شیلنگ نسبت به شیلنگ های سمپاشی خارجی دیگر مقرون بصرفه است. باتوجه به مواد اولیه pvc با کیفیت، وزن آن کاهش یافته و قابلیت انعطاف پذیری بیشتری دارد. در ابتدا و انتهای شلنگ سمپاش چینی دو پنس هیدرولیکی وجود دارد تا به راحتی به قسمت پمپ سمپاش و لانس آن متصل شود.

شیلنگ سمپاش کره ای

برند شیلنگ سمپاش کره ای اصل با نام پانافلکس (PONAFLEX) معروف است. شیلنگ های پانافلکس در دو قطر 10 و 8.5 میلی متر تولید می شود. جنس شیلنگ سمپاش کره ای پانافلکس از pvc ساخته می شود. بخاطر دردسترس بودن و ارزانی این ماده، تولیدکننده قیمت شلنگ سمپاش کره ای را تا حد امکان پایین آورده است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت شیلنگ سمپاشی ایرانی و خارجی با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی شیلنگ سمپاش

از دغدغه های خریداران شیلنگ سمپاشی مناسب بودن قیمت آن، کیفیت قابل قبول و ارسال سریع محصول است. فروشگاه تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ کشاورزی با تضمین کیفیت می باشد. برای خرید اینترنتی شیلنگ سمپاش با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

قیمت شیلنگ سمپاش

قیمت شیلنگ سمپاش معمولا بر اساس یک و دو لایه بودن و کیفیت آن تعیین می شود. برای اطلاع از لیست قیمت شیلنگ سمپاشی، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید شیلنگ های سمپاش را به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *